Як зробити щоб програма запускалася при запуску Windows 10,8,7

Найчастіше програми під час установки самі додають себе в автозапуск і стартують разом з включенням комп'ютера, але що робити якщо потрібна програма не починається з включенням комп'ютера? Звичайно можна просто відкрити її з ярлика, але можна і додати її в автозапуск, щоб вона запускалася щоразу з включенням комп'ютера.

Найчастіше користувачі задаються питанням як прибрати зайве з автозавантаження, щоб комп'ютер не так сильно гальмував і ми це розглядали раніше.

Додати програму в автозавантаження

1. Якщо у вас немає ярлика програми, яку ви хочете додати в автозавантаження, спочатку створіть його.

2. В адресний рядок провідника вставте % AppData% \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup  і натисніть клавішу Enter, або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть   shell: startup і натисніть Enter.

3. Відкриється папка автозавантаження, якщо вставити сюди будь ярлик програми - то дана програма буде запускатися кожен раз з включенням комп'ютера. Натисніть на потрібний ярлик лівою кнопкою миші і не відпускаючи кнопку перетягніть його в папку автозавантаження.  

Або натисніть на ярлик правою кнопкою миші - виберіть з контекстного меню "Копіювати" і в папці автозавантаження в порожньому місці натисніть правою кнопкою миші => виберіть "Вставити".

Якщо ви хочете щоб дана програма стартувала для всіх користувачів комп'ютера - її ярлик потрібно помістити в папку  C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ StartUp.  Щоб відкрити її через виконати -потрібно натиснути клавіші Win + R і вписати команду  shell: common startup, після чого натиснути Enter.

Ці способи додавання додатки для запуску з стартом комп'ютера - найпростіші. Є звичайно ще варіант завантажити додаткове ПО (тобто додатковий сміття) на ваш комп'ютер, яке буде робити те ж саме але через інший інтерфейс, але чи варто? Є ще в редакторі реєстру гілки в які можна додати потрібні програми для автозапуску

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce

Але знову таки - навіщо все ускладнювати? Даних способів додати потрібну програму, щоб стартувала з включенням комп'ютера - вам повинно вистачити. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂