Як відключити блокування екрану Windows 10

Після поновлення Windows 10 до версії 1607, багато користувачів пишуть, що не можуть відключити екран блокування в групових політиках і в редакторі реєстру. Але в тій же статті ми розглядали відключення екрану блокування за допомогою утиліти, яке ще працює. Сьогодні ми додамо ще способи відключення екрану блокування.

Як відключити блокування екрану (за винятком при завантаженні)

Найпростіший спосіб але не позбавляє повністю від екрану блокування, якщо ви виконаєте все за цим методом - блокування екрану буде тільки при включенні комп'ютера, а після сну ви її не побачите.

1.  Відкрийте провідник і перейдіть по шляху   C: \ Windows \ SystemApps  (можна спочатку відкрити диск С, потім папку Windows і зайти в SystemApps, а можна просто в адресному рядку вставити C: \ Windows \ SystemApps і натиснути Enter).

2. Знайдіть папку Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy => натисніть на неї правою клавішею миші та виберіть з меню "Перейменувати", додайте в кінці будь-яку цифру і натисніть Enter. (наприклад Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy1).

Тепер Windows 10 не зможе завантажувати екран блокування і він буде відразу відкривати екран входу в систему. На жаль цей метод не позбавить вас від екрану блокування при включенні комп'ютера, але позбавить від нього після сну і після блокування комп'ютера.

Щоб повернути екран блокування назад - зайдіть через провідник по шляху C: \ Windows \ SystemApps => натисніть на Microsoft.LockApp_cw5n1h2txyewy1 правою клавішею миші => Перейменувати => і приберіть цифру, яку додали вище. Після чого екран блокування знову буде з'являтися після сну і після блокування комп'ютера.

Як пропустити екран блокування при завантаженні системи (автоматичний вхід в систему)

Якщо ви хочете щоб екран блокування не з'являвся при завантаженні системи, і щоб вхід до вашого профілю відбувався автоматично без введення пароля - робіть наступне:

1 .У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  netplwiz і натисніть клавішу Enter.

2 .Натисніть лівою клавішею миші на користувача під яким входите в систему, після його виділення приберіть прапорець з "Вимагати введення імені користувача і пароля".

3 . Введіть два рази пароль, який використовуєте для входу в систему і натисніть на "ОК".

Тепер вхід до вашого профілю буде відбуватися автоматично, тобто ви включили комп'ютер і перед вами не буде з'являтися екран блокування, і не буде вимагати від вас введення пароля до вашого профілю. Включили комп'ютер і вам відразу завантажується робочий стіл. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂