Скидання пароля за допомогою інсталяційного диска Windows

У сьогоднішній статті розберемо як замінити забутий пароль до вашого облікового запису в Windows c допомогою інсталяційного диска Windows.

Також вам можуть допомогти інструкції: «Як скинути пароль облікового запису в Windows 10» - за допомогою даної інструкції ви можете скинути або змінити пароль без стороннього програмного забезпечення (також описано як відновити доступ, якщо ви входите в систему за допомогою облікового запису Майкрософт); Як скинути пароль в Windows - записується на флешку або диск Windows PE і з її допомогою забирається пароль; Як відновити пароль Windows без установочного диска - скидання пароля за допомогою Offline NT Password & Registry Editor.

Скидання забутого пароля Windows:

1. Вставте інсталяційний диск Windows в комп'ютер де потрібно скинути пароль і вимкніть його (як ви вже напевно здогадалися, інсталяційний диск - той з якого можна встановити Windows). Тепер потрібно включити комп'ютер і вибрати завантаження з диска, на деяких комп'ютерах Boot Menu (для вибору з чого завантажуватися) з'являється якщо ви при включенні комп'ютера натиснути клавішу Esc, на інших комп'ютерах потрібно натискати F11 при включенні. Якщо ви не знаєте яку клавішу натискати, щоб при включенні комп'ютера з'явилося вікно вибору пристрою для завантаження - знайдіть свій пристрій в інструкції Як увійти в BIOS і вибрати завантаження з флешки. Дуже часто при включенні комп'ютера пишеться, яку кнопку натискати, щоб з'явилося меню вибору пристрою. Коли потрапите в меню вибору, виберіть CD \ DVD і натисніть Enter.

Якщо вибір зроблено правильно - перед вами виникне напис  press any key to boot from  і йтимуть точки, потрібно натиснути будь-яку клавішу на клавіатурі, якщо ви не встигнете натиснути - почне завантажуватися встановлена Windows, і доведеться знову перезавантажувати комп'ютер і вибирати завантаження з диска.

2.  У вікні вибираємо "Відновлення системи".

3. Вибираємо "Відновлення комп'ютера за допомогою створеного раніше образу системи." Перед натисненням Далі - зверніть увагу на якому диску знаходитися Windows, на прикладі показує d:

4.  У цьому вікні натискаємо "Скасування"

ще раз натискаємо "Скасування"

5. У вікні вибираємо "Командний рядок"

6.   У 3 пункті ви бачили який диск визначився з Windows, тепер вписуємо рядок як нижче, але ставимо свій диск

copy d: \ windows \ system32 \ sethc.exe d: \

Даною командою ми виконали резервну копію файлу для залипання. Тепер замінюємо даний файл командним рядком, і прописуємо наступну команду

copy d: \ windows \ system32 \ cmd.exe d: \ windows \ system32 \ sethc.exe

після введення команди потрібно підтвердити заміну, вводимо yes як на малюнку.

7.   Тепер перезавантажуємо комп'ютер в звичайному режимі (тобто, перезавантажте комп'ютер і завантажитеся без установочного диска), і коли у вас запросить пароль - натисніть 5 разів клавішу Shift. Повинна з'явитися командний рядок

8.  Тепер щоб поміняти пароль введіть наступну команду, але підставте свої параметри

net user й 12345

замість й вам потрібно ввести ім'я свого користувача, а замість 12345 - новий пароль. Після введення команди натисніть Enter.

Якщо команду ви ввели правильно, вам напише - Команда виконана успішно. Після цього закрийте командний рядок і заходите в систему під новим паролем. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі вам 🙂