Як відключити ігрову панель і DVR для ігор в Windows 10

DVR для ігор - функція програми Xbox дозволяє використовуючи ігрову панель записувати і транслювати ігри, а також робити скріншоти в Windows 10. У сьогоднішній статті розглянемо два способи відключення ігрової панелі і DVR для ігор в Windows 10.

Відключити DVR для ігор і ігрову панель в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія Windows - переходите до другого способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте "Конфігурація комп'ютера" => Адміністративні шаблони => Компоненти Windows => Запис і трансляція ігор Windows => в правій колонці відкрийте "Включає або відключає запис і трансляцію ігор Windows" => поставте крапку навпроти "Відключено" і натисніть "ОК ". Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Якщо ви захочете знову включити DVR для ігор і ігрову панель => виконайте все за інструкцією вище, але замість "Відключено" поставте крапку біля "Включено" або "Не налаштовано".

Відключити DVR для ігор і ігрову панель в редакторі реєстру

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \,  натисніть на розділ Windows правою клавішею миші => "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  GameDVR

3. Натисніть на розділ  GameDVR  правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  AllowgameDVR

4. Відкрийте створений параметр і перевірте, щоб в поле "Значення" стояло  0 .

Якщо ви захочете включити DVR для ігор і ігрову панель - видаліть створений параметр AllowgameDVR.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи -пише в коментарях! Удачі Вам 🙂