Як запустити Windows PowerShell в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами запустити Windows PowerShell в Windows 10.

Відкрити PowerShell з рядка пошуку

У рядку пошуку напишіть   PowerShell => натисніть на Windows PowerShell лівою кнопкою миші - якщо ви хочете відкрити PowerShell з правами користувача під яким увійшли в систему, або натисніть на Windows PowerShell правою кнопкою миші і виберіть "Запустити від імені адміністратора".

Відкрити Windows PowerShell з меню "Пуск"

Відкрийте меню "Пуск" і знайдіть папку Windows PowerShell (натисніть на неї раз лівою кнопкою миші) => якщо ви хочете відкрити PowerShell з правами користувача під яким увійшли в систему - просто натисніть на Windows PowerShell лівою кнопкою миші. Якщо ви хочете відкрити PowerShell з правами адміністратора - натисніть на Windows PowerShell правою кнопкою миші і виберіть "Запуск від імені адміністратора".

Відкрити Windows PowerShell з диспетчера задач

У порожньому місці натисніть на панель завдань правою кнопкою миші і з контекстного меню виберіть "Диспетчер завдань" (також диспетчер задач можна запустити одночасно натиснувши клавіші Ctrl + Shift + Esc).

Якщо Ви запускаєте диспетчер задач перший раз - потрібно натиснути "Детальніше".

Зліва вгорі виберіть "Файл" => "Запустити нову задачу".

У вікні введіть команду powershell і натисніть "ОК", якщо ви хочете запустити Windows PowerShell з правами користувача під яким увійшли в систему. Якщо ви хочете запустити Windows PowerShell з правами адміністратора - поставте прапорець біля "Створити задачу з правами адміністратора" і натисніть на "ОК".

Відкрити Windows PowerShell з виконати

Натисніть Win + R  на клавіатурі.

Напишіть команду powershell і натисніть "ОК".

PowerShell запуститься з правами користувача під яким ви увійшли в систему, якщо ви хочете перейти зі звичайного режиму в режим адміністратора, введіть команду Start-Process powershell -Verb runAs  і натисніть Enter.

Відкрити Windows PowerShell в провіднику

Перший спосіб відкриття Windows PowerShell в провіднику: в адресному рядку напишіть команду powershell і натисніть Enter.

Другий спосіб відкриття Windows PowerShell в провіднику: зайдіть в "Файл" => Запустити Windows PowerShell => тут ви можете вибрати запуск PowerShell з правами користувача під яким увійшли в систему або з правами адміністратора.

Третій спосіб відкриття Windows PowerShell в провіднику: відкрийте  C: \ Windows \ System32 \ WindowsPowerShell \ v1.0 => якщо ви хочете запустити Windows PowerShell з правами користувача під яким увійшли в систему - просто відкрийте подвійним клацанням лівою кнопкою миші файл powershell. Якщо ви хочете запустити Windows PowerShell з правами адміністратора - натисніть на файл  powershell  правою кнопкою миші і виберіть "Запуск від імені адміністратора".

Відкрити Windows PowerShell з Win + X меню

Якщо натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші або натиснути клавіші Win + X - перед вами виникне контекстне меню з різними інструментами. За замовчуванням, в ньому є можливість запустити командний рядок і командний рядок від імені адміністратора. Якщо ви використовуєте Windows PowerShell частіше ніж командний рядок, то можна замінити в цьому меню командний рядок на PowerShell.

Натисніть правою кнопкою миші в порожньому місці панелі завдань і виберіть «Параметри панелі завдань» => натисніть на перемикач навпроти «Замінити командний рядок оболонкою Windows PowerShell в меню, яке з'являється при натисканні правої кнопки миші на кнопці« Пуск »або при натисканні клавіш Win + X », щоб він став в положення" Вкл. ".

Відкрити Windows PowerShell з командного рядка

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора.

2. Введіть  powershell і натисніть Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂