Показати приховані файли, папки і диски в Windows 10

За замовчуванням в Windows 10 не відображаються приховані файли, папки, диски і захищені системні файли. У сьогоднішній статті розглянемо як показати приховані файли, папки, диски і захищені системні файли в Windows 10.

 Показати приховані файли в параметрах провідника

1. Відкрийте "Параметри провідника": один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати введіть  control.exe folders  і натисніть клавішу Enter.

2. У вкладці "Вид" поставте крапку перед "Показати приховані файли, папки і диски". Якщо ви хочете ще відобразити захищені системні файли - приберіть галочку біля "Приховувати захищені системні файли" і підтвердіть дію натиснувши на "ОК".

  Показати приховані файли в провіднику

1. Відкрийте провідник з ярлика або за допомогою клавіш Win + I.

2.  У стрічці провідника відкрийте вкладку "Вид", поставте галочку біля "Приховані елементи".

  Показати приховані файли в редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати введіть  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. У розділі Advanced відкрийте параметр  Hidden , в поле "Значення" поставте  1 і натисніть "ОК". Даним дією ви відобразіть приховані файли, папки і диски.

У розділі Advanced відкрийте параметр  ShowSuperHidden , в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК". Даним дією ви відобразіть захищені системні файли.

3. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂