8 кращих безкоштовних програм, щоб відновити вилучені файли

Ви знаєте де зберігаються документи і фото на вашому комп'ютері, вважаєте, що вони нікуди не дінуться і будуть там завжди ... Але в дійсності може хтось випадково видалити папку, може статися пошкодження жорсткого диска і інформація пропаде 🙁. Найкраще робити резервне копіювання інформації, і зберігати копії інформації в хмарних сховищах. Але якщо копії є осталось- не панікуйте! Головне діяти швидко, і є великі шанси, що ви повернете видалені документи, або фото ... Для цього вам буде потрібно утиліта для відновлення інформації, причому бажано безкоштовна. У цій статті ми розглянемо одні з кращих безкоштовних утиліт для відновлення видаленої інформації:

якщо з диска потрібно відновити інформацію - краще нічого не встановлювати на даний диск, а програми для відновлення запускати з флешки. Дане правило збільшить шанси на успішний результат!

1. Recuva Free - одна з найбільш зручних безкоштовних утиліт по відновлення інформації.

 

Після установки у вас запитає: які ви файли хочете відновити, де шукати і швидкий пошук, або поглиблений (поглиблений вид пошуку триває на багато довше, і може розтягнутися на годинник, але у нього краще результат!)

відновити вилучені файли

після сканування системи відкриється віконце з знайденими файлами, вибираєте потрібний (якщо знайшло) і вибираєте куди відновити.

відновити вилучені файли

Якщо пошук не дав результатів-скористайтеся поглибленим скануванням, якщо теж не дасть результатів - спробуйте іншу програму.

2. Undelete 360  - ще одна не складна програма для відновлення видалених файлів. В установці немає нічого складно, просто колом натискати далі, а в кінці прибрати галочки з "відкрити сайт" і запустити "інтернет тв"

Після установки -можна вибрати російський інтерфейс, і запустити пошук. Сам пошук проходить швидко, але все ж знаходить видалені файли. Навряд він врятує вас після форматування, але після звичайного видалення може вам допомогти

відновити вилучені файли

після пошуку - виберіть необхідні файли, натисніть "Зберегти". Вибираємо шлях куди зберігати і натискаємо "Пуск"

відновити вилучені файли

Будемо сподіватися, що дана програма вам допомогла з віддаленими файлами, а якщо немає - дивимося інші програми.

3.  MiniTool Partition Recovery -Даний програма буде корисна тим хто хоче відновити розділ .. Буває напевно у людей, що у них втрачається розділ :). Там є можливість скачати і платну програму, яка може відновлювати розділи після форматування, але безкоштовно можна відновить до 1Гб.

Після установки потрібно вибрати диск де шукати розділ, і вибрати параметри пошуку

відновити вилучені файли

4. PhotoRec -  хороша програма з багатьма можливостями, і майже не маючи обмежень. Працює на всіх операційних системах, розуміє близько двохсот форматів файлів, також за допомогою доповнення TestDisk можна відновити загублений розділ.

Встановлювати не потрібно, достатньо розпакувати архів і запустити photorec_win. Сама програма має Dos- інтерфейс і все англійською, з цього потрібно хоч якесь розуміння англійської або перекладач під рукою

відновити вилучені файли

5.   FreeUndelete - проста в установці і в роботі програма по відновлення даних. 

Після запуску вибираємо диск для сканування і чекаємо, у мене вона на жаль нічого не знайшла, хоча видалені файли були ... Може вам пощастить більше

відновити вилучені файли

6.  Paragon Rescue Kit Free - дана утиліта корисна тим у кого не завантажується операційна система.

З її допомогою можна:

  • створити завантажувальний диск;
  • резервне копіювання даних;
  • виправлення завантаження Windows;
  • відновлення системного розділу;
  • копіювання даних з пошкодженого жорсткого диска

і це ще не весь список функцій даної утиліти. Такий диск буде корисно тримати під рукою на всякий випадок.

відновити вилучені файли

7.  Glary Undelete - ще одна проста утиліта для відновлення даних після видалення

Установка не складна, в кінці потрібно зняти галочку, щоб не ставило зайві доповнення. Після установки потрібно вибрати область пошуку і натиснути "Search", потім в списку знайденого вибрати потрібні файли для відновлення і натиснути "restore"

відновити вилучені файли

Складнощів у роботі з програмою не виникло, файли видалені знаходило, будемо сподіватися, що і вам допоможе 🙂

8.  PC INSPECTOR ™ File Recovery

Після установки запропонує вибрати мову, і визначитися з діями по відновленню даних

відновити вилучені файли

Якщо вам не допомогла жодна з перерахованих програм - рекомендується скористатися платними, такими як  EasyRecovery Professional. З їх допомогою часто відновлюються дані після форматування і видалення даних. На жаль 100% го методу відновлення немає, але якщо все робити правильно і швидко, то документи ви повернете! Удачі вам 🙂

Читайте також: Як почистити клавіатуру і підтримувати її чистоту.

Управління дисками в Windows - змінити букву диска, розмір, видалити, форматувати, створити, стиснути і інші інструкції по роботі з дисками.

Як налаштувати автоматичне виключення комп'ютера.