Налаштування програми Погода Windows 10

Погода в Windows 10 одне зі стандартних додатків, яке буде корисно кожному користувачеві. Ви зможете налаштувати показ погоди за допомогою віджета для одного або декількох міст. І в сьогоднішній статті ми розглянемо як налаштувати додаток Погода для вашої зручності.

Налаштування місцеположення

Додаток "Погода" в Windows 10 можна знайти в "Пуск", воно зазвичай на панелі праворуч, також його можна знайти в "Всі програми"

При першому вході в додаток вам запропонує ввести місто, погоду якого ви хочете бачити, і вибрати одиниці для вимірювання.

Далі перед вами відкриється погода в обраному місті, зможете подивитися різні зведення, детальну погоду на кожну годину і т.д. Зліва внизу екрану можна зайти в "Налаштування" (коліщатко) і змінити ваше місце розташування

В налаштуваннях ви зможете змінити "Одиниці виміру" (Фаренгейт, Цельсій), і ввести місто вашого місця розташування, або вибрати автоматичне визначення вашого місця розташування.

З лівого боку на панелі можна вибрати карти і подивитися ваше місце розташування.

Додавати міста в обране, або видаляти з нього

Якщо ви часто буваєте в різних містах, і ви хочете бачити погоду в декількох містах відразу - в додатку "Погода" реалізована функція "Вибране", куди ви зможете додати всі потрібні для показу погоди міста. На панелі зліва вибираємо "Місця"

Тут за допомогою плюса ви зможете додавати міста в обране, щоб бачити на окремій плитці погоду в кожному місті.

натиснувши на плюс в попередньому вікні ви потрапите у вікно вибору додаткового міста, вводите в пошуковий рядок потрібний місто і вибирайте з запропонованих результатів

після вибору в обраному ви побачите додані міста

У будь-який момент з обраного можна видалити непотрібні міста, натискаємо на плитку правою клавішею миші і вибираємо "Зняти позначку вибраного"

Жива плитка Погода

Після настройки додаток Погода при вході в Пуск буде показувати дані про внесений місті, але буває, що показується тільки плитка з написом погода і на ній нічого не пише ...

Щоб плитка ожила, мені довелося запустити перевірку системних файлів, спробуйте і ви 🙂

Натискаємо на пуск правою клавішею миші і вибираємо "командний рядок (адміністратор)"

у вікні вводимо команду  sfc / scannow  і натискаємо Enter. Після п'яти хвилин сканування - плитка з погодою ожила 🙂

Настрою таким способом додаток "Погода", вам не потрібно буде шукати прогнози на різних сайтах, досить буде поглянути на живу плитку, щоб знати яка погода чекає на вас найближчим часом 🙂 На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂