Як видалити розширення в Chrome, Opera, Firefox, Yandex, Internet Explorer

Розширення часто додають корисні інструменти в сам браузер. Але буває, що через велику кількість розширень браузер починає гальмувати, а деякі з них використовуються як шкідливе програмне забезпечення міняє стартову сторінку, пошуковик і викидає рекламу там де її не повинно бути.

Раніше ми розглядали різні способи почистити браузер і прискорити його роботу, а в сьогоднішній статті розглянемо як видалити розширення з браузера.

Як видалити розширення Google Chrome

Відкрийте браузер => справа вгорі натисніть на три точки => "Додаткові інструменти" => "Розширення", або в адресному рядку браузера введіть  chrome: // extensions /  і натисніть клавішу Enter.

Перед вами відкриється список всіх встановлених розширень, їх не обов'язково видаляти, можна просто відключити - натиснувши на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.". Щоб видалити розширення - натисніть біля нього на "Видалити" і ще раз на "Видалити".

Як видалити розширення Mozilla Firefox

В адресному рядку браузера введіть  about: addons і натисніть клавішу Enter, або зайдіть справа вгорі в три паралельні лінії => "Додатки" => "Розширення".

Ви можете відключити або видалити будь-яке розширення. Якщо натиснути на "Відключити" - вам запропонує перезапустити браузер і після перезапуску воно буде відключено, але ви зможете включити його в будь-який момент. Якщо натиснути "Видалити" - теж запропонує перезапустити браузер і видалить розширення назавжди. Правда, якщо дане розширення додає шкідливе програмне забезпечення - воно все одно з'явиться після перезапуску, удаляй ви хоч десять раз. Якщо віддалене розширення постійно з'являється - перевірте комп'ютер на шкідливе ПЗ.

Як видалити розширення Opera

Відкрийте браузер => натисніть клавіші Ctrl + Shift + E  (або зайдіть лівому куті "Меню" => "Розширення". Також можна ввести  browser: // extensions  в адресному рядку і натиснути Enter.

Можна відключити розширення і після перезапуску браузера воно не буде працювати. А можна видалити розширення - натиснувши на хрестик і у вікні підтвердивши видалення. Якщо якесь розширення після перезапуску з'являється знову - перевірте комп'ютер на шкідливе по.

Як видалити розширення Yandex

Найпростіший спосіб зайти в розширення Yandex браузера - ввести в адресному рядку  browser: // extensions  і натиснути Enter.

Щоб відключити якийсь розширення -просто знімаєте галочку, а якщо видалити - натискаєте на кошик поряд і натисніть на "Видалити".

Як видалити розширення Internet Explorer

Щоб дістатися до розширень - потрібно в верхньому меню вибрати "Сервіс" => "Надбудови", якщо у вас Explorer вище 9-ої версії - натисніть на шестірню справа вгорі і виберіть "Надбудови".

Виберіть "Панелі інструментів і розширення" => "Все надбудови".

Справа виберіть непотрібне розширення і натисніть "Відключити". Кнопки "видалити розширення" в Internet Explorer немає, найчастіше розширення в ньому з'являються з встановлених програм в системі і щоб його видалити - потрібно зайти в панель управління => установка і видалення програм => і видалити ту програму з якою пов'язано розширення.

Якщо ви використовуєте інший браузер - процес видалення повинен бути схожий, якщо є якісь доповнення або ви знаєте способи в інших браузерах - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂