Як видалити обліковий запис користувача в Windows 10, 8 і 7

Якщо на вашому комп'ютері додано безліч користувачів і в деяких з них немає необхідності - їх можна видалити. У цій статті розглянемо як видалити обліковий запис користувача в Windows.

Видаляти будемо локальні облікові записи, ми вже писали раньее як ​​видалити обліковий запис майкрософт, а також як з облікового запису майкрософт зробити локальну обліковий запис. Щоб видаляти облікові записи користувачів - потрібно щоб у вашому профілі були права адміністратора! Також ви повинні розуміти, що при видаленні віддалятися всі дані цього облікового запису, все те що було на робочому столі, в документах, викачування та т.д. Якщо в цей обліковий запис, яку ви зібралися видаляти, є важливі дані - зайдіть через провідник в папку "Користувачі" на диску С => відкрийте користувача і перейдіть до вмісту папок на потрібну інформацію, якщо така є - перекиньте її собі на інший диск.

Щоб видалити обліковий запис користувача в Windows 10 і 8

У Windows 10 зайдіть в "Пуск" і виберіть "Параметри". У Windows 8 через рядок пошуку знайдіть і відкрийте "облікові записи користувачів".

Заходимо в "Облікові записи".

Відкриваємо "Сім'я і інші люди".

З правого боку ви побачите всіх користувачів використовують цей комп'ютер, якщо користувач обліковий запис майкрософт і знаходиться в членах сім'ї - з цього меню ви можете тільки блокувати йому вхід на цей комп'ютер (натиснули на нього лівою клавішею миші => з'явилося підменю => натиснули "Блокувати "). Нижче в "Інші люди" вибираємо користувача, якого хочемо видалити => натискаємо на "Видалити".

Перед вами спливе вікно підтвердження, в якому вам нагадають, що з видаленням цього облікового запису - втечуть всі його дані з цього комп'ютера, включаючи робочий стіл, завантаження, документи, фотографії, музику та інші файли. Щоб підтвердити видалення - натискаємо "Видалити обліковий запис і дані".

Якщо інших користувачів видаляти непотрібно - закривайте настройки.

Видалити обліковий запис користувача Windows 7

Зайдіть в систему під обліковим записом з адміністративними правами => в рядку пошуку введіть "Облікові записи" => з знайдених результатів виберіть "Облікові записи користувачів"

Натисніть на "Управління іншим користувачем"

Виберіть обліковий запис, який хочете видалити.

Натисніть на "Видалення облікового запису".

На відміну від Windows 8 і 10, в 7ой версії вам пропонують зберегти файли видаляється облікового запису. Хоч даний спосіб зберігає і не все, але якщо натиснути на "Зберегти файли" то вони збережуться в папку на ваш робочий стіл. Якщо ви вже зберегли собі все необхідне, або якщо там нічого зберігати не потрібно - натискаємо "Видалити файли".

У наступному вікні підтверджуємо видалення натиснувши на "Видалення облікового запису".

Все, непотрібні користувачі видалені з системи, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂