Відключення мікрофона в Windows

Якщо ви на своєму пристрої зовсім не використовуєте мікрофон, його можна відключити для підвищення своєї безпеки. У даній статті ми розглянемо різні способи відключення мікрофона в Windows 7, 8 і 10.

Відключити мікрофон в диспетчері пристроїв

1. У рядку пошуку або в меню виконати (Win + R) напишіть devmgmt.msc і натисніть Enter.

2. Знайдіть пункт "Аудіовходи і аудіо виходи", відкрийте його => на "Мікрофон ..." натисніть правою кнопкою миші і виберіть "Відключити".

3. Натисніть на "Так".

Можете закрити вікно диспетчера пристроїв, мікрофон тепер відключений. Якщо ви захочете його знову включити, зайдіть в "Диспетчер пристроїв" => натисніть на "Мікрофон" правою кнопкою миші і виберіть "Включити".

Відключення мікрофона в записуючих пристроях

1. В області повідомлень натисніть правою кнопкою миші на значок звуку, виберіть з меню "Записуючі пристрою" (також можна в рядку виконати (win + r), написати control mmsys.cpl ,, 1 і натиснути Enter).

2. Натисніть на "Мікрофон" правою кнопкою миші, виберіть "Відключити" і внизу вікна натисніть на "ОК".

Якщо ви захочете включити мікрофон знову, зайдіть в "Записуючі пристрою" (як в першому пункті) => натисніть на "Мікрофон" правою клавішею миші та виберіть з меню "Включити". Відключені пристрої в цьому вікні можуть бути приховані, якщо ви не бачите мікрофон, а він підключений - натисніть в порожньому місці вікна правою клавішею миші та виберіть "Показати відключені пристрої".

Відключення мікрофона в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню виконати (win + r) напишіть regedit  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ MMDevices \ Audio \ Capture

3. У розділі Capture  відкривайте по черзі кожен розділ, в кожному відкритому розділі є  Properties в ньому шукайте "Мікрофон". Наприклад у мене в третьому розділі в Properties один з параметрів має значення "Мікрофон" (дивіться малюнок).

4. Виберіть сам розділ, в якому в розділі Properties один з параметрів має значення "Мікрофон", з правого боку відкрийте параметр DeviceState.

5. У поле "Значення" введіть  10000001 і натисніть "ОК". Після чого можете закривати редактор реєстру, "Мікрофон" буде відключений ".

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи відключення мікрофона - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂