Як додати свій аккаунт Gmail в Outlook, використовуючи IMAP

У сьогоднішній статті ми покажемо вам, як використовувати протокол IMAP в своєму акаунті Gmail, щоб ви могли синхронізувати пошту зі свого облікового запису Gmail на кількох машинах, а далі в статті - як додати свій обліковий запис Gmail в Outlook 2010 2013 або на 2016.

Щоб налаштувати ваш обліковий запис Gmail для використання протоколу IMAP - відкрийте свою пошту Gmail через браузер, тобто перейдіть за адресою gmail.com => введіть логін і пароль до свого аккаунту => справа вгорі натисніть на шестірню (коліщатко) і виберіть "Налаштування"

Зверху перейдіть у вкладку "Пересилання та POP / IMAP" => навпроти "Доступ по протоколу IMAP" поставте галочку біля "Стан" на "Включити IMAP". Також в цьому вікні ви можете налаштувати, що робити коли ви видаляєте листи в клієнті. Після установки, натисніть в самому низу на "Зберегти зміни"

Закрийте сторінку gmail в браузері і відкрийте Outlook (через меню пуск або рядок пошуку)

Якщо ви в перший раз відкриваєте Outlook на цьому комп'ютері, то в який з'явився майстра налаштувань в першому вікні натисніть "Далі" => у другому вікні "Так" і "Далі" => і приступаємо до налаштування. Якщо Outlook відкривався раніше, то просто у відкритій програмі зайдіть лівому куті "Файл" і в наступному вікні виберіть "Додати обліковий запис"

У вікні ви можете ввести свою електронну адресу та пароль до нього, після чого натиснути "Далі" і автоматично пройде настройка Gmail в Outlook

Автоматична настройка може спрацювати, а може і ні.

Якщо ви використовуєте двоетапну перевірку, то спробуйте в попередньому вікні замість пароля до пошти використовувати паролі додатків. Якщо не використовуєте - пропустіть цей пункт. Щоб отримати пароль для додатка - зайдіть в налаштування безпеки Gmail => введіть свій логін і пароль => у вікні натисніть на поле "пристрій"

У меню, виберіть "Інше"

Напишіть "Outlook", щоб в майбутньому розуміти для якого додатка створений пароль і натисніть "Створити"

Отриманий пароль пропишіть замість пароля до електронної пошти, при налаштуванні. Якщо і після цього Gmail не додають в Outlook - робимо ручні настройки, описані нижче.

До речі, ви в будь-який момент можете зайти в ті ж налаштування безпеки облікового запису Google і видалити паролі додатків, тим самим відключивши підключені додатки від вашого облікового запису.

Натисніть тому і в вікні "Додати обліковий запис" поставте галочку в поле "Ручна настройка або додаткові типи серверів", і натисніть "Далі".

Поставте галочку в полі "Протокол POP або IMAP" і натисніть "Далі"

В поле "Введіть ім'я" введіть ім'я, яким хочете підписувати всі відправлені листи з цього ящика. В поле "Адреса електронної пошти" введіть додаються електронну адресу. Тип облікового запису виберіть "IMAP". Сервер вхідної пошти пропишіть imap.gmail.com , а в поле "Сервер вихідної пошти (SMTP)" пропишіть smtp.gmail.com  В поле "Пароль" пропишіть пароль до підключається електронною адресою, якщо ви використовуєте двоетапну аутентифікацію - замість пароля пропишіть створений в інструкції вище "спеціальний пароль для програми".

Натисніть "Додаткові"

Перейдіть у вкладку "Сервер вихідної пошти" => поставте галочку в поле "SMTP-серверу потрібна перевірка справжності" і в полі "Аналогічно сервера для вхідної пошти".

Перейдіть у вкладку "Додатково" => "IMAP-сервер" поставте 993, в "Використовувати наступний тип шифрування підключення" виберіть  SSL в поле "SMPT-сервер" впишіть  587 , в "Використовувати наступний тип шифрованого підключення" виберіть  TLS

Підтвердіть зміни натиснувши на "ОК".

Натисніть "Далі"

Відкриється вікно перевірки налаштувань облікового запису, якщо все нормально - ви побачите напис "Вітаємо! Все перевірки виконані успішно. Натисніть кнопку закрити".

Якщо замість цього ви побачили помилки

Перевірте правильність введеного логіна і пароля, а також якщо ви на цьому комп'ютері ще не заходили в свій аккаунт Gmail через браузер - зайдіть, можливо буде потрібно підтвердження, що заходите саме ви і у вас запросить підтвердження через пошту або телефон. Після входу в браузер - спробуйте виконати підключення в Outlook, якщо немає - зайдіть в налаштування безпеки Gmail => з лівого боку має бути вибрано "Безпека і вхід", а з правого боку включите параметр "Ненадійні додатки дозволені".

Спробуйте тепер ще раз підключити обліковий запис gmail в Outlook, має бути все нормально і ви побачите наступне вікно на підтвердження. У ньому натисніть "Закрити"

У наступному вікні натискаємо "Готово"

Все, тепер пошта з вашого облікового запису Gmail буде синхронізуватися з клієнтом Outlook, і ви зможете в цьому клієнті відправляти, отримувати і видаляти пошту.

На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂