Як видалити Домашню групу з Провідника

Якщо ви не хочете бачити Домашню групу в лівій панелі провідника - читайте сьогоднішню інструкцію, в ній ми розглянемо пару способів видалення домашньої групи з провідника.

Розглянемо два способи, один якщо ви не хочете щоб ваш комп'ютер був в домашній групі і другий - ви хочете, щоб комп'ютер залишився в домашній групі, але щоб в провіднику домашня група пропала. Дані інструкції працюють у всіх версіях Windows.

Відключити Домашню групу і прибрати її з провідника за допомогою служб.

1. Якщо ваш комп'ютер знаходиться в домашній групі і в цьому більше немає потреби - скористайтеся інструкцією і покиньте групу.

2. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  services.msc  і натисніть Enter.

3. Знайдіть в списку "Постачальник домашньої групи" => відкрийте цю роботу подвійним клацанням лівої кнопки миші;

4. Натисніть "Зупинити" і в полі "Тип запуску" виберіть "Відключено" => натисніть "ОК".

5. Знайдіть у списку "Прослуховувач домашньої групи" => відкрийте цю роботу => якщо запущена служба - виконайте те ж саме, що і в 4-му пункті (зупинити, відключена).

Все, тепер зайшовши в провідник ви домашньої групи в лівій панелі не побачите!

 Прибрати домашню групу з провідника не виходячи з неї за допомогою редактора реєстру.

Якщо ви не хочете залишати домашню групу, а просто хочете прибрати її з провідника:

1. Перед редагуванням реєстру рекомендую створити точку для відновлення системи. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть  regedit  і натисніть Enter;

2. У лівій панелі перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID \ {B4FB3F98-C1EA-428d-A78A-D1F5659CBA93}  

3. Нам потрібно в розділі {B4FB3F98-C1EA-428d-A78A-D1F5659CBA93} створити параметр Dword, але на таку дію у вас швидше за все немає прав. З цього спочатку скориставшись раніше написаної інструкцією дайте собі дозвіл на редагування даного розділу.

4. Коли дозволу виставлені, натисніть на розділ {B4FB3F98-C1EA-428d-A78A-D1F5659CBA93} правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр Dword (32 біта) => назвіть його  System.IsPinnedToNameSpaceTree  після чого закрийте редактор реєстру. Тепер в провідник не буде домашньої групи.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂