Встановити Windows Media Center в Windows 10

Майкрософт прибрав Windows Media Center з Windows 10, і немає ніякого офіційного способу щоб встановити його знову. Але є неофіційний спосіб установки Windows Media Center в Winodws 10 і про нього, і поговоримо в сьогоднішній статті.

Завантажити неофіційний Windows Media Center.

Ще раз повторюємо, що даний Windows Media Center не підтримує корпорацією Майкрософт. І відповідно ми його будемо завантажувати з неофіційного джерела:

Windows Media Center 64-розрядної версії

Windows Media Center 32-розрядної версії

Якщо ви не знаєте який розрядності у вас Windows - подивіться інструкцію як дізнатися ви використовуєте 32-розрядну або 64-розрядну версію Windows.

Установка Windows Media Center.

Розпакуйте завантажений архів (архіватор який використовується для відкриття цього файлу 7-Zip, якщо його у вас немає - скачайте і встановіть): натискаємо на долучення правою клавішею миші => 7-zip => розпакувати або розпакувати тут.

Тепер відкрийте папку, яку ви розпакували => натисніть на Uninstaller.cmd правою клавішею миші та виберіть "Запуск від імені адміністратора". Даним файлом ви видалите залишки Windows Media Center, якщо оновилися до Windows 10 з 7 або 8 версії Windows.

Натисніть на _TestRights.cmd правою клавішею миші та виберіть "Запуск від імені адміністратора" => відкриється вікно командного рядка, просто закрийте його.

Теж саме робимо і з файлом Installer.cmd, натискаємо на нього правою клавішею миші і вибираємо "Запуск від імені адміністратора".

Розпочнеться установка, коли напише Press any key to exit - натисніть будь-яку клавішу на клавіатурі.

Windows Media Center з'явитися в Пуск, щоб його швидше знайти - в рядку пошуку введіть Windows Media C і виберіть програму зі знайденого.

Все, додаток має у вас відкритися і працювати. Також в завантаженої папці є файл Workarounds.txt, якщо його відкрити за допомогою програми "Блокнот" або Word, то ви побачите різні помилки програми з якими ви можете зіткнутися при установці (правда все англійською). На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂