Всі способи отримати Windows 10 безкоштовно

Офіційно пропозицію оновитися до Windows 10 закрито і тепер, щоб встановити його собі на комп'ютер - потрібно купувати ліцензію. Але неофіційно ще є способи оновити систему до Windows 10 безкоштовно.

Це не те що ви подумали 🙂, безкоштовно - це не піратська версія системи. Звичайно багато хто може піти на торрент і завантажити потрібну систему з усіма ключами, але ми сьогодні будемо говорити про інші способи, більш легальних.

Скористайтеся пропозицією для користувачів з обмеженими можливостями

Можливість оновитися безкоштовно до Windows 10 закінчилася 29 липня, але для користувачів з обмеженими можливостями - це пропозиція безстрокова (принаймні так пише Майкрософт). Тобто, просто переходимо на сайт Майкрософт і натискаємо "Оновити зараз"

Хоч ця пропозиція і для користувачів з обмеженими можливостями - система при установці не відчуває використовуєте ви допоміжні інструменти чи ні. Просто натискаєте "оновити" і ваш пристрій отримує Windows 10 абсолютно безкоштовно, до вашого обладнання присвоюється цифрова ліцензія, яка буде дійсна протягом всього строку служби вашого пристрою.

Ключ Windows 7,8 і 8.1

Другий спосіб для тих у кого є ліцензійний ключ до Windows 7,8 або 8.1. Подивіться, може на вашому ноутбуці або комп'ютері є наклейка з ключем для якоїсь версії. Якщо ключ у вас є - робимо наступне:

1.Скачіваем оригінальний образ Windows 10 (завантажувати потрібно ту версію до якої у вас є ключ, тобто якщо у вас ключ до Windows 7 домашньої, то і Windows 10 потрібно домашню)

2. Робимо установчу флешку або інсталяційний диск;

3. Перезавантажуємо комп'ютер і при включенні вибираємо завантаження з флешки або диска;

4.Начнется установка системи, під час установки коли запропонує ввести ключ - введіть ключ від Windws 7, 8 або 8.1.

Таким чином система буде активована і вашого пристрою присвоять цифрову ліцензію Windows 10.

До речі, можна не вводити ключ і користуватися не активованої версією Windows 10 хоч вічно, просто в кутку писатимуть, що потрібно активувати. А так система нічим не поступається активованої, всі функції працюють. Є ще один спосіб отримати Windows 10 безкоштовно - купити новий пристрій, на якому вона буде встановлена ​​🙂

Якщо на вашому пристрої вже колись була встановлена ​​Windows 10 - то вам ліцензія не потрібна, вона вже присвоєно вашому обладнанню і поставивши 10 ку замість тієї системи, що у вас зараз стоїть - активація пройде автоматично і ви її не помітите.

На цьому все, маючи два таких способу для отримання безкоштовної версії Windows 10 - чи варто встановлювати пиратку або купувати ліцензію? Якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂