Змінити мову за замовчуванням на екрані привітання Windows 10

Сьогодні натрапив на коментар, який закінчувався наступним: "А ось як змінити мову для пароля на англійську на Екрані привітання залишається загадкою." У сьогоднішній статті відповімо на цю загадку і опишемо куди йти, і що міняти, щоб зробити потрібну мову на екрані вітання за замовчуванням.

Дана стаття є продовженням загальної статті зі зміни налаштувань мови в Windows 10.

Як змінити мову на екрані вітання

У цьому прикладі опишемо зміна на екрані вітання російської мови на англійську.

1 . У рядку пошуку напишіть "Мова і регіональні стандарти" і виберіть його зі знайдених результатів (також можна зайти в меню "Пуск" => Параметри => Час і мова => з лівого боку "Регіон і мова"). Якщо у вас Windows 10 v1803 або вище - спочатку зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Пристрої" => з лівого боку виберіть "Введення", з правого боку натисніть на "Додаткові параметри клавіатури" => біля " перевизначення методу введення за замовчуванням "виберіть мову, яку хочете бачити на екрані вітання => тільки після цього виконайте 1, 2, 6, 7 і 8 пункт з інструкції нижче.

2. З правого боку виберіть "Додаткові параметри дати та часу, регіональні параметри" (Windows 10 версії 1809 і вище "Адміністративні мовні параметри").

3.  Натисніть на "Мова".

4. З лівого боку виберіть "Додаткові параметри";

5 . В поле "Перевизначення методу введення за замовчуванням" виберіть мову, яку хочете використовувати як основний, і який хочете бачити на екрані вітання відразу при включенні комп'ютера. У нашому прикладі ми вибираємо "Англійська" і натискаємо "Зберегти";

6 .Натисніть стрілку назад і виберіть "Регіональні стандарти" (в тому віконці де ви вибирали "Мова" в третьому пункті).

7 . У вкладці "Додатково" і виберіть "Копіювати параметри".

8 .Возле "Копіювати поточні параметри в ..." поставте галочку в поле "Екран вітання та системні облікові записи", після чого натисніть "ОК".

Все, тепер можна блокувати екран (або перезавантажувати комп'ютер) і ви побачите, що на екрані вітання виставлений за умовчанням ту мову, який вам потрібен. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂