Як змінити час в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як декількома способами поміняти час в Windows 10.

Змінити час в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (замість 1 і 2 пункту можна натиснути на час на панелі завдань правою кнопкою миші і вибрати "Налаштування дати і часу").

2. Відкрийте "Час і мова".

3. У лівій колонці повинно бути вибрано "Дата і час", в правій стороні біля "Встановити час автоматично" натисніть на перемикач, щоб став він в положення "Вимкнути.". Нижче біля "Змінити дату і час" натисніть на "Змінити".

4. Задайте правильний час і натисніть "Змінити", після чого закрийте настройки.

Якщо ви хочете, щоб час синхронізовані з часу, тобто задавалося автоматично - потрібно зайти в параметри => Час і мова => в лівій колонці повинно бути вибрано "Дата і час", в правій стороні біля "Встановити час автоматично" переведіть перемикач в положення "Вкл.".

Зміна часу в панелі управління

1. Відкрийте «Панель управління»: один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  control і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Годинник, мова та регіон".

3. Виберіть "Дата і час".

4. У вкладці "Дата і час" натисніть на "Змінити дату і час".

5. Задайте потрібний час і натисніть "ОК".

Всі наступні вікна можна просто закрити.

Змінити час за допомогою командного рядка

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші і виберіть "Командний рядок (Адміністратор)".

2. Введіть команду  time чч: мм  замість чч - вводите потрібний час, замість мм-потрібні хвилини. Наприклад правильний час зараз 10:23 тоді потрібно виконати команду  time 10:23 і натиснути Enter.

Після введення команди і натискання на Enter час буде змінено, закрийте вікно командного рядка.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші варіанти зміни часу або є доповнення -пише коментарі! Удачі Вам 🙂