Як автоматично приховувати панель завдань в Windows 10

У цій статті розглянемо як включити або вимкнути автоматичне приховування панелі завдань в Windows 10.

Раніше ми розглядали як зробити панель задач повністю прозорою, також її можна зробити більш прозорою без додаткового програмного забезпечення, або налаштувати автоматичне її приховування, що і розглянемо в цій статті. Є два способи налаштувати приховання панелі завдань - в параметрах системи і в редакторі реєстру.

Включити Автоматично приховувати панель завдань в параметрах системи.

1. Натисніть на панель завдань правою клавішею миші і в контекстному меню виберіть "Параметри" (або відкрийте меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація).

2. З лівого боку виберіть "Панель задач" з правого боку знайдіть "Автоматично приховувати панель завдань в режимі робочого столу" і переведіть перемикач в положення "Вкл.". Після чого закрийте вікно налаштувань.

Включити Автоматично приховувати панель завдань в редакторі реєстру.

Перед редагуванням реєстру рекомендую зробити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  regedit і натисніть Enter.

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ StuckRects3. Коли з лівого боку обраний розділ StuckRects3 в правій колонці подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте параметр  Settings

6. У другому рядку змініть значення, то що йде після 0008 (дивіться малюнок). Щоб панель задач автоматично ховалася - потрібно встановити значення  03 і натиснути "ОК". Щоб панель задач постійно була видна - потрібно встановити значення  02  і натиснути "ОК". Після чого закрити редактор реєстру.

7.  Перезапустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂