Як відключити мережевий доступ до реєстру в Windows

У сьогоднішній статті розглянемо як відключити мережевий доступ до реєстру різними способами в Windows.

За віддалений доступ до реєстру відповідає служба RemoteRegistry (Віддалений реєстр). Вона дозволяє віддаленим користувачам змінювати параметри реєстру на комп'ютері. Якщо ця служба зупинена, реєстр може бути змінений тільки локальними користувачами, що працюють на цьому комп'ютері.

Відключити мережевий доступ до реєстру в службах

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати відкриваються за допомогою Win + R) введіть  services.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте службу RemoteRegistry (Віддалений реєстр).

3. Натисніть на "Зупинити" => біля "Тип запуску" виберіть "Відключено" => натисніть на "ОК".

Відключити мережевий доступ до реєстрі в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ RemoteRegistry. У розділі RemoteRegistry відкрийте параметр  Start і змініть його значення на  4 => натисніть на "ОК"

Відключити мережевий доступ до реєстру в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd => на "Командний рядок" натисніть правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2. Введіть команду  net stop RemoteRegistry  і натисніть клавішу Enter.

3. Введіть команду  REG add "HKLM \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ RemoteRegistry" / v Start / t REG_DWORD / d 4 / f  і натисніть клавішу Enter.

Відключити мережевий доступ до реєстру в msconfig

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  msconfig і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть у вкладку "Служби" => приберіть прапорець перед RemoteRegistry і натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂