Як зробити щоб Windows 10 виглядав як Windows 7

Коли з'явилася операційна система Windows 7 багато користувачів не хотіли переходити на неї, і трималися до останнього на Windows XP. Теж саме зараз відбувається і з Windows 10, багато користувачів не хочуть міняти інтерфейс Windows 7 на 10-ий. Згодом буде припинена підтримка Windows 7 і поступово програмне забезпечення на ньому почне давати збої. Звичайно можна триматися на ній до останнього, а можна оновити систему до Windows 10, і налаштувати такий же інтерфейс як в Windows 7.

Сьогоднішня стаття допоможе вам зробити інтерфейс Windows 10 схожим на Windows 7.

Зробити меню пуск в Windows 10 таким же як в Windows 7

Коли випустили Windows 8, багато користувачів обливали її брудом в першу чергу через меню "Пуск", вірніше через його відсутність. Хоча в 8.1 і 10 Майкрософт додали меню "Пуск" і він виглядає непогано, але ви можете за допомогою Classic Shell зробити щоб він виглядав як в Windows 7. Все що вам потрібно - це зайти на сайт Classic Shell => натиснути Download now => запустити завантажений файл і вибравши параметри, або нічого не змінюючи і натискаючи кругом Next змінити "Пуск".

Ось так все за пару хвилин ви в Windows 10 зробите "Пуск" як в Windows 7.

Прибрати центр повідомлень з панелі завдань

У Windows 10 біля годинника з'явився центр повідомлення, якщо зайти в нього то можна побачити різні повідомлення системи, а також отримати швидкий доступ до включення або виключення багатьох функцій.

Хоч дана функція і корисна але не всім вона подобається і ви можете її відключити. Раніше ми описували кілька способів як відключити Центр повідомлень в Windows 10. Один з них зайти в групові політики => вибираємо «Зміни користувача» => Адміністративні шаблони => Меню «Пуск» і панель завдань. З правого боку відкриваємо «Видалити повідомлення та значок центру повідомлень». Натисніть на "Включено" на цій функції і центру повідомлення після перезавантаження не стане.

Відключити блокування екрану Windows 10

Якщо ви не хочете кожен раз після включення комп'ютера бачити екран блокування - можна її відключити. Також можна зробити щоб у вас взагалі не запитував пароль для входу в систему. Зробіть все по інструкції як відключити блокування екрану Windows 10 і блокування екрану буде відключена.

Прибрати Пошук і Перегляд завдань з панелі завдань

У Windows 7 рядок пошуку була в меню "Пуск", а в Windows 10 її вбудували в панель завдань, також в 7ке на панелі завдань не було "Перегляду завдань" (кнопка віртуальних робочих столів). Щоб прибрати з панелі завдань в Windows 10 пошук і перегляд завдань - просто натисніть на панель завдань правою клавішею миші => навпроти "Показати кнопку перегляду завдань" варто галочку, натисніть на даний пункт лівою клавішею миші і кнопка з панелі завдань зникне => також натисніть на "Пошук" і в підменю виберіть "Приховано".

Зробити щоб провідник виглядав як Windows 7

Щоб в Windows 10 повернути зовнішній вигляд провідника і деякі функції з Windows 7 - потрібно скористатися програмою OldNewExplorer. Вона проста в роботі хоч і англійською мовою, раніше ми вже розглядали як цією програмою просто і швидко прибрати папки з Цей комп'ютер Windows 10. Скачуєте програму => запускаєте її і натискаєте на Install => ставлячи галочки в певне поле -Зміни відбуватимуться моментально , непотрібно перезавантажувати комп'ютер.

За допомогою програми ви можете: відновити панель відомостей в нижній частині провідника, відновити командний рядок / видалити стрічки, відновлення бібліотек / видалити папки, відновлення пристроїв / дисків групування, змінити стиль

Додати колір заголовка

Колір вікна за замовчуванням прозорий, що не всім подобається, і ми хочемо зробити все схожим на Windows 7. З цього йдемо в "Пуск" => Параметри => Персоналізація => з лівого боку вибираємо "Кольори", а з правої шукаємо параметр " Показати колір заголовка у вікні "і включаємо його, після цього вгорі вибираємо колір.

Ось що виходить:

Зробити з облікового запису майкрософт локальну обліковий запис.

Починаючи з Windows 8 з'явилася можливість входити в систему під обліковим записом майкрософт, з якої синхронізується безліч налаштувань і ви їх можете використовувати на будь-якому пристрої де зайдете під цим записом. Але якщо ви хочете заходити в Windows 10 під звичайної локальної обліковим записом - зробіть все за інструкцією як з облікового запису Майкрософт зробити локального користувача.

змінити конфіденційність

Якщо ви не хотіли переходити на Windows 10 через безліч функцій стеження за вами - то ви можете налаштувати систему так, що ніхто не буде стежити за вашими діями. Зробіть все по інструкції Захистіть своє приватне життя в Windows 10.

Швидкий доступ до персоналізації такий же як в Windows 7

У Windows 10 також як і в 7 при натисканні в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші, можна вибрати зі списку "Персоналізація". Але в 10ке при натисканні на персоналізація - будуть відкриватися інші настройки, не ті що в 7ке. Персоналізацію такого ж виду як в 7ке можна знайти в панелі управління Windows 10, але є спосіб швидше заходити в неї.

Ми створимо ярлик на робочому столі, відкриваючи який ви будете бачити "персоналізації" таку ж, як була в Windows 7. Натискаємо в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші => Створити => Папку

Замість назву папки вставте наступне:   Personalization. {ED834ED6-4B5A-4bfe-8F11-A626DCB6A921}   і натисніть Enter

Значок і назва папки автоматично зміняться і ви відкриваючи його будете потрапляти в класичну персоналізацію.

Грати в ігри без реклами

Всі стандартні ігри в Windows 8 і 10 були видалені, зараз же додали Microsoft Solitaire Collection в якій гри з більш яскравою графікою і рекламою. Майкрософт пропонує платити 20 $ на рік, щоб грати в ігри без реклами, а не жирно чи це? Ви можете запускати будь-яку потрібну гру з пошукача Google, подивіться інструкцію Кілька прихованих ігор від Google, може такий спосіб гри вам сподобається.

Зупинити автоматичне завантаження та установку оновлень

Windows 10 саме автоматично завантажує і встановлює оновлення, але не всім це подобається. Можна зробити, щоб отримувати останні оновлення безпеки і встановлювалися за запитом користувача. Для цього прочитайте і зробіть все за інструкцією Як відключити автоматичне оновлення в Windows 10

Дані способи допоможуть вам налаштувати Windows 10 максимально наближене до 7ке. Якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂