Як повернути відео на Android

Іноді переглядаючи зняте відео виявляєш, що воно догори ногами або повернуто на 90 градусів, що робити в таких випадках? У сьогоднішній статті розглянемо легкий і швидкий спосіб повернути відео.

Ми не будемо розглядати безліч існуючих програм для роботи з відео на Android, розглянемо тільки один багатофункціональний додаток Google Фото. Цей додаток розглядалося раніше в статті  Путівник по Google Фото, з його допомогою можна: створювати анімації з серії знімків, обрізати відео, робити колаж, редагувати фотографії і багато іншого. Також Google Фото допоможе звільнити місце на вашому Android пристрої, ви можете синхронізувати всі фото з хмарою без втрати якості і видалити їх з пристрою.

Установка Google Фото.

Для використання цього додатка у вас повинна бути обліковий запис Google. Встановити Google Фото ви можете в Google Play.

При першому запуску показується реклама з можливостями цього додатка, натисніть «Почати».

Наступний крок включити або відключити «Автозавантаження і синхронізація». Якщо в даному вікні залишити все за умовчанням, то все нові фотографії будуть завантажуватися в хмару при підключенні пристрою до Wi-Fi. Також будь-які зміни в фотографіях - будуть синхронізовані з хмарою. Доступ до фотографій буде тільки у вас за допомогою вашого облікового запису Google. У вас в інтернеті буде зберігатися резервна копія всіх ваших фотографій, доступна в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Якщо натиснути «Змінити настройки» ви зможете вибрати в якій якості завантажувати фото і відео в хмару:   висока якість (за замовчуванням) - фото і відео зберігаються у високій якості, але розмір файлів зменшується (можна зберігати необмежену кількість файлів); початковий розмір - фото і відео зберігається в початковому розмірі, але для таких файлів розмір сховища обмежений 15Гб. Також в даному вікні можна дозволити використовувати мобільний інтернет для синхронізації з хмарою. Після внесення змін натисніть «Зберегти» і «Готово»

У наступному вікні будуть показані деякі з можливостей Google Фото, після ознайомлення натисніть на галочку справа внизу.

Повернути відео за допомогою Google Фото.

Запускаємо програму Google Фото і шукаємо відео, яке потрібно повернути. Натискаємо на три паралельні лінії зліва вгорі.

Вибираємо "На пристрої".

Вибираємо відео, яке потрібно повернути.

Натискаємо на олівець (в нових версіях замість олівця три горизонтальні лінії, дивіться малюнок).

Натискаємо на "Повернути" поки відео не стане таким як потрібно.

Вибираємо "Зберегти".

Ось так просто повернути відео, тепер на вашому пристрої встановлено додаток Google Фото та ви з його допомогою в будь-який момент, і за кілька секунд зможете повернути будь-яке відео. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте способи простіше - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂