Пропав значок гучності з панелі завдань в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо що робити, якщо пропав значок гучності з панелі завдань в Windows 10.

Значок гучності, індикатор введення, мережа і центр повідомлень показуються в панелі завдань за замовчуванням в Windows 10. Якщо значок гучності відсутній в області повідомлень панелі завдань - є кілька способів, щоб його повернути.

 Відображати приховані значки

Якщо ви не бачите значок гучності в області сповіщення, спочатку натисніть на стрілку вгору (відображати приховані значки) в панелі завдань і пошукайте його там. Якщо ви бачите значок гучності в списку - можете залишити його там і користуватися ним по потребі, або перетягніть його на панель задач (наведіть на нього курсор миші, натисніть лівою клавішею миші і не відпускаючи клавішу тягніть значок на панель задач, тільки там відпустіть ліву клавішу).

 Включити значок гучності в параметрах системи

1. Натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Параметри панелі завдань" (або зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Персоналізація" => "Панель задач").

2. З правого боку натисніть на "Включення і вимикання системних значків".

3. Якщо перемикач навпроти "Гучність" в положенні "Вимкнути." - натисніть на нього, щоб він став в положення "Вкл.". Якщо перемикач в положенні "Вкл." - вимкніть його і знову ввімкніть.

  перезапустити провідник

У деяких випадках проблеми з відсутністю якихось налаштувань на панелі завдань вирішуються перезапуском провідника. Скористайтеся інструкцією як перезапустити Explorer.exe (Провідник) в Windows.

 Скинути значки в області сповіщень

Якщо попередні способи не повернули значок гучності, спробуйте скинути значки в області сповіщень використовуючи видалення одного параметра в реєстрі.

 Перевірити обмеження локальних групових політик

Для перевірки можна використовувати групові політики або редактор реєстру.

Як це зробити в редакторі реєстру:

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer. Подивіться в розділі Explorer є параметр  HideSCAVolume,  якщо є - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Після даних дій перезапустите провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову або перезавантажте комп'ютер.

Як це зробити в групових політиках:

Щоб виконати описане вище в групових політиках у вас повинна бути Windows 10 Pro, Enterprise або Education.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Меню" Пуск "і панель завдань" => з правого боку відкрийте "Видалити значок регулятора гучності".

3. Поставте крапку навпроти "Не налаштовано" або "Відключено", після чого натисніть на "ОК". Перезапустіть провідник, вийдіть із системи і зайдіть в неї знову або перезавантажте комп'ютер.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂