Як включити автозбереження в Word / Excel 2016-2007

У разі збою системи або раптового відключення електрики ви можете втратити пару годин роботи, оскільки ви не встигли зберегти документ Word \ Excel. Автозбереження - це корисна функція в Microsoft Office, яка через певні проміжки часу автоматично збереже документ, над яким ви працюєте. У сьогоднішній статті ми розглянемо як включити автоматичне збереження в Word або Excel 2016, 2013, 2010 2007.

1. Відкрийте програму Word або Excel => зліва вгорі натисніть на "Файл".

2.  Зайдіть в "Параметри" (якщо у вас Word або Excel 2007 - натисніть на "Параметри Word \ Excel).

3.  З лівого боку натисніть на "Збереження" => поставте прапорець перед "Автозбереження кожні" => поставте прапорець перед "Зберігати останню автоматичне збереження версію при закритті без збереження". Біля "Автозбереження кожні" задайте потрібний період часу для автоматичного збереження.

4. З лівого боку зайдіть в "Додатково" => з правого боку поставте прапорець перед "Дозволити фонове збереження" => натисніть на "ОК".

Ви включили автосохранение в Word / Excel 2007 - 2016. Тепер, у разі відключення живлення або випадкового закриття додаток Word / Excel без збереження, є хороші шанси, що ви зможете відновити свою роботу. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂