Новорічні та різдвяні теми, шпалери, сніг і багато іншого

Скоро у всеx будинках будуть відзначати "Новий Рік" і "Різдво", багато хто вже наряджають ялинку і прикрашають будинок різними іграшками. Ваш комп'ютер також можна прикрасити різними доповненнями. У сьогоднішній статті розглянемо новорічні та різдвяні теми, шпалери, сніг, ялинки, гірлянди, таймер зворотного звіту і т.д.

Holiday Lights Themepack

Microsoft випустила різдвяну тему Holiday Lights Themepack. Ця тема складається з десяти різдвяних шпалер, які за умовчанням змінюються кожні 10 хвилин. Завантажити тему можна тут. Після завантаження файлу, просто відкрийте його і відразу ж шпалери на робочий стіл нагадають вам про наближення свята 🙂

TwinkleWish

Ще одна безкоштовна тема, яка показує шість видів шпалер з високою роздільною здатністю. Скачайте тему, відкрийте файл для установки теми.

Holiday Lights Themepack

Ще одна святкова тема, включає в себе дев'ять різних зображень. Для її завантаження перейдіть на сайт Microsoft, натисніть на "Отримати додаток", після установки теми натисніть на "Запустити". Сніговики з першої картинки дуже круто виглядають 🙂

Сніг на робочий стіл

У кілька натискань ви можете додати сніг на робочий стіл. Для цього скачайте Desktop Snow HD (натисніть на Download на сторінці), відкрийте скачаний архів і запустіть файл, який лежить всередині. Відразу ж піде сніг і перед вами з'явиться вікно з настройками. Цей додаток не вимагає установки, його можна запускати коли хочете.

Анімована ялинка, сніговик або камін на робочий стіл

Перейдіть на сайт get-xmas.com => переглядаючи картинки виберіть собі вподобану ялинку, сніговика або камін => натисніть під картинкою на Download.

Розпакуйте викачаний архів і відкрийте файл, який був усередині. Відразу ж на робочому столі з'явиться анімована ялинка (сніговик, камін, і т.д.). Натисніть на ялинку правою клавішею миші, щоб змінити її налаштування і вибрати завантаження при включенні комп'ютера.

Гірлянди на робочий стіл

Перейдіть на сайт wincustomize.com і натисніть на Download => розпакуйте скачаний архів і запустіть з нього файл. На робочому столі з'явиться гірлянда, ви її можете перетягнути в будь-яке місце (натисніть на неї лівою клавішею миші і не відпускаючи клавішу тягніть курсор в потрібне місце), а також налаштувати (натисніть на неї правою клавішею миші та виберіть Preferences).

Таймер зворотного відліку

Перейдіть на сайт Microsoft => натисніть на "Отримати додаток" => після установки натисніть на "Запустити". За замовчуванням буде йти відлік до 25 грудня, ви ж можете вибрати будь-яку дату, також ви можете змінити параметри зображення або подивитися цікаві відео.

Безкоштовні різдвяні шпалери

Перейдіть на сайт Microsoft => натисніть на "Отримати додаток" => після установки натисніть на "Запустити". Відкриється вікно з великою кількістю святкових зображень, натисніть на вподобане і справа вгорі натисніть на квадратик, щоб встановити зображення як шпалери на робочий стіл.

Christmas Wallpaper 2017 ще один додаток від Майкрософт, яке містить новорічні шпалери. Перейдіть на сайт Microsoft => натисніть на "Отримати додаток" => після установки натисніть на "Запустити". У вікні, вибирайте і встановлюйте сподобалися шпалери як на робочий стіл, так і на екран блокування.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи прикрасити робочий стіл - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂