Як додати @ outlook.com, @ hotmail.com, @ live.com, @ msn.com в Microsoft Outlook

В додаток Microsoft Outlook можна додати outlook адреси закінчуються на @ outlook.com, @ hotmail.com, @ live.com і @ msn.com. У сьогоднішній статті опишемо інструкцію в картинках як додати (видалити) outlook адреси в Microsoft Outlook.

Сьогоднішня інструкція писалася в Outlook 2016, але все робиться також в Outlook 2013 і 2010 року.

Як додати outlook адреси в Microsoft Outlook

Навіть якщо ви зайдете в Windows 10 використовуючи один з адрес outlook, то додаток Outlook не додасть цю адресу автоматично для роботи з поштою. Потрібно буде відкрити Microsoft Outlook і самому додати вашу адресу вручну. Крім Microsoft Outlook в Windows 10 є стандартний додаток Пошта, в ньому автоматично додається обліковий запис outlook, під якою ви увійшли в систему, а також ви можете легко додати будь-яку електронну обліковий запис.

1. Відкрийте програму Outlook (можна знайти в меню "Пуск" або через рядок пошуку).

2. Якщо ви вже запускали Outlook раніше - пропустіть кілька пунктів, якщо ви відкрили Outlook в перший раз - то майстер настройки допоможе вам в додаванні адрес. У першому вікні натисніть "Далі"

3. Поставте галочку біля "Так" і натисніть "Далі"

4.Галочка повинна стояти в поле "Обліковий запис електронної пошти", введіть ваше ім'я (такою назвою буде підписуватися відправлена ​​від вас пошта), адреса електронної пошти, який потрібно додати і пароль до цієї поштової адресою. Ми в прикладі додаємо hotmail.com адреса електронної пошти, але всі інші outlook адреси додаються також. Після внесення даних натисніть "Далі"

5. При першому підключенні у вас запросить пароль до облікового запису Майкрософт (до електронної пошти, яку ви підключаєте), введіть його і натисніть "ОК"

6. В кінці має написати "Вітаю! Реєстраційний запис електронної пошти успішно налаштована і готова до використання", натисніть "Готово" і можете приступити до роботи з вашою поштою. Також з цього вікна ви можете додати в Outlook ще адреси електронної пошти, натиснувши на "Додати ще один обліковий запис". Якщо написало помилку підключення або нескінченно вимагає пароль, хоч ви його вже вводили - швидше за все для вашої електронної пошти підключена двоетапна перевірка, як підключити до Outlook обліковий запис з двоетапної перевіркою - буде описано нижче.

Якщо ви вже заходили в Outlook, то при його запуску чи не з'явиться майстер з налаштування, а відразу відкриється інтерфейс роботи з поштою. Щоб додати будь-outlook адреса в працюючу програму - потрібно зайти в "Файл"

Виберіть "Додати обліковий запис"

Проробіть з 4 по 6 пункт з інструкції вище.

Як підключити outlook адреси з двоетапної перевіркою в Microsoft Outlook

Як вже говорилося вище, якщо при підключенні пише помилку підключення до сервера або постійно запитує пароль (хоча ви його вже вводили), а ви впевнені, що ввели правильні дані - швидше за все у вашому електронну адресу включена двоетапна перевірка. Робимо наступне:

1.Заходім на сайт Майкрософт і натискаємо "Увійти", вводимо свою електронну пошту (яку додаєте в Outlook) і пароль => натискаємо "Вхід"

2.Справа вгорі вибираємо "Безпека і конфіденційність";

3.Перейдіте в "Додаткові параметри безпеки";

4.У вас ще раз зажадає пароль до вашої електронної пошти, введіть його і натисніть "Вхід";

5. Якщо двокрокова перевірка включена для вашого профілю, то біля "двокрокового перевірка" буде написано "Ваш обліковий запис захищена двокрокового перевіркою". Якщо двокрокова перевірка не включена і Outlook не хоче підключати вашу електронну пошту - перевірте правильність введених логіна і пароля, а також підключення інтернет (можливо ви використовуєте проксі);

6.Возле "Паролі програм" виберіть "Створити новий пароль додатків";

7.Пароль додатки, який висвітить, введіть замість вашого пароля до електронної пошти під час підключення в Outlook;

8. Якщо пароль програми та інші дані введені правильно, то електронна адреса outlook буде успішно доданий в додаток Outlook.

Вам не потрібно записувати пароль додатка, якщо ви вже ввели його в Outlook то він його запам'ятає, а для інших додатків можна створити новий пароль додатка в будь-який момент. Тобто ви в будь-який момент зможете зайти в "Безпека і конфіденційність" => Додаткові параметри безпеки => біля "паролі додатків" натиснути "Створити новий пароль додатків". Також в даному вікні ви можете видалити всі паролі додатків натиснувши на "Видалити існуючі паролі додатків", щоб одним кліком відключити свою електронну пошту від всіх працюючих додатків.

Як видалити електронну прочитаю з Outlook

Щоб видалити обліковий запис з додатків Outlook - потрібно зайти в сам додаток => зайти лівому куті "Файл"

З лівого боку має бути вибрано "Відомості", з правого боку натискаємо на "Параметри облікових записів" і вибираємо з списку "Параметри облікових записів"

У першій закладці "Електронна пошта" ви можете вибрати електронну адресу, який хочете видалити і натиснути на "Видалити"

Швидше за все вам напише помилку "Перед видаленням облікового запису, що містить вашу пошту ...", натисніть "ОК"

Перейдіть у вкладку "Файли даних" і натисніть "Додати"

Тут можна нічого не міняти і просто натиснути "ОК"

Тепер заново повертаємося у вкладку "Електронна пошта" виділяємо ту, яку хочете видалити і натискаємо "Видалити" => читаєте (або не читаєте) попередження і натискаєте "Так", тим самим підтверджуючи видалення електронної пошти.

Все, як бачите додавати поштові адреси @ outlook.com, @ hotmail.com, @ live.com і @ msn.com в Outlook - простіше простого, також просто їх видаляти. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂