Як змінити файл підкачки в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як управляти файлом підкачки віртуальної пам'яті для кожного диска в Windows 10.

За замовчуванням, Windows 10 автоматично вибирає свап, але ви також можете змінити його розмір вручну.

1. Відкрийте "Система": натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Виконати" або натисніть клавіші Win + R на клавіатурі, введіть команду  control system  і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Додаткові параметри системи".

3. У вкладці "Додатково" біля "Швидкодія" натисніть на "Параметри".

4. Відкрийте вкладку "Додатково" і натисніть на "Змінити".

5.  Щоб змінити розмір файлу підкачки: зніміть галочку біля "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки" => виберіть диск для якого ви хочете змінити файл підкачки або для якого ви хочете додати => поставте крапку біля "Вказати розмір" => в поле " початковий розмір "вкажіть мінімальний розмір в МБ файлу підкачки для цього диска => в поле" Максимальний розмір "вкажіть максимальний розмір в МБ файлу підкачки для цього диска => натисніть" Поставити "і" ОК ". Для того, щоб зміни вступили в силу потрібно перезавантажити комп'ютер.

Щоб видалити файл підкачки на диску:  ви можете задати розмір файлу підкачки на одному диску і прибрати файл на іншому диску. Зніміть галочку біля "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки" => виберіть диск з якого ви хочете прибрати файл підкачки => поставте крапку біля "Без файлу підкачки" і натисніть на "Задати" => натисніть на "ОК". Для того, щоб зміни вступили в силу - потрібно перезавантажити комп'ютер.

Щоб розмір файлу підкачки на диску був за вибором системи:  зніміть галочку біля "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки" => виберіть диск для якого ви хочете встановити файл підкачки з розміром по вибору системи => поставте крапку біля "Розмір за вибором системи" і натисніть на "Задати", натисніть на "ОК". Для того, щоб зміни вступили в силу - потрібно перезавантажити комп'ютер.

Щоб розмір фала підкачки на всіх дисках був під керуванням системою:  поставте галочку біля "Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки" і натисніть "ОК". Щоб зміни вступили в силу - перезавантажте комп'ютер.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи -пише в коментарях! Удачі Вам 🙂