Мовна панель в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як додати мовну панель або як її прибрати в Windows 10.

За замовчуванням, на панелі завдань повинна відображатися мовна панель, ви ж можете її відключити (або включити якщо вона відсутня), можете зробити її плаваючою або навпаки закріпити на панелі завдань, також ви можете повернути її класичний вигляд. Якщо у вас тільки одна розкладка клавіатури - мовна панель не буде відображатися.

Додати (прибрати) мовну панель в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (замість зазначених дій ви можете натиснути на клавіатурі Win + I).

2. Зайдіть в "Персоналізація" і виберіть з лівого боку "Панель задач", з правого боку натисніть на "Включення і вимикання системних значків".

3. Щоб додати мовну панель - біля "Індикатор введення" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл.". Щоб прибрати мовну панель - біля "Індикатор введення" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.".

Класична мовна панель

1. Відкрийте "Панель управління": в рядку пошуку або в меню виконати введіть  control  і натисніть клавішу Enter. Якщо у вас Windows 10 v1803 або вище - замість 1, 2 і 3 пункту зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Пристрої" => з лівого боку виберіть "Введення", з правого боку натисніть на "Додаткові параметри клавіатури "і після цього виконайте 4 пункт з інструкції нижче.

2. Виберіть вид перегляду "Дрібні значки" і зайдіть в "Мова".

3. З лівого боку виберіть "Додаткові параметри" (даний параметр буде переміщений в версії 17083 в параметри системи => пристрої => введення).

4. Щоб мовна панель була класичного вигляду - потрібно встановити галочку в поле "Використовувати мовну панель, якщо вона доступна", після чого натиснути зберегти.

Ви побачите, що мовна панель змістилася на панелі завдань трохи лівіше і її вигляд став таким як був в інших версіях Windows.

Щоб приховати класичну панель, щоб вони спливали на робочому столі або закріпити в панелі - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  rundll32.exe Shell32.dll, Control_RunDLL input.dll ,, {C07337D3-DB2C -4D0B-9A93-B722A6C106E2} і натисніть клавішу Enter.

Поставте крапку навпроти потрібного відображення панелі: прихована; закріплена в панелі завдань; розташовується в довільному місці робочого столу. Після вибору потрібного натисніть на "ОК".

Якщо у вас класична мовна панель ви її можете зробити плаваючою натиснувши на неї лівою клавішею миші і вибравши "Показувати мовну панель".

Якщо у вас мовна панель з'явиться в будь-якому місці робочого столу і ви її хочете повернути на панель задач - натисніть на "Згорнути" на мовній панелі (дивіться малюнок).

  Додати (прибрати) мовну панель в редакторі реєстру

На жаль даний метод підходить тільки для класичної панелі завдань.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ CTF \ LangBar . У розділі LangBar відкрийте параметр  ShowStatus . В поле "Значення" введіть  0 і натисніть "ОК", якщо ви хочете плаваючу мовну панель; введіть  3 і натисніть "ОК", якщо ви хочете приховати мовну панель; введіть  та натисніть "ОК", щоб закріпити мовну панель. Після внесення змін потрібно закрити редактор реєстру і перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂