Як повернути (перевернути) відео

Дуже часто буває, що після зйомок на відеокамеру або мобільний телефон - відео виходить догори ногами або повернуто на 90 градусів. У сьогоднішній статті будемо різними способами перевертати відео.

Повернути відео за допомогою онлайн інструменту RotateMyVideo.

Один з найпростіших варіантів, якщо відео, яке ви хочете привернути не дуже великих обсягів - можна скористатися онлайн інструментом, щоб його перевернути. Якщо ваше відео величезна - краще пропустити цей крок і перейти до способу з Windows Movie Maker.

1. Відкрийте сторінку  RotateMyVideo  і натисніть на Pick Video;

2. У вікні, потрібно знайти відео, яке ви хочете привернути, вибрати його і натиснути "Відкрити";

3. Почнеться завантаження вашого відео на сайт, буде йти смуга, чекайте закінчення;

4. Коли відео завантажиться ви зможете повернути відео, для цього біля  Rotation натисніть на стрілку в потрібний бік. З правого боку ви будете бачити як повертається саме відео.

5. Коли виберіть оптимальний варіант - натисніть на  Rotate Video ;

6. Вам запропонує різні варіанти завантаження відео: завантажити на телефон, поділитися в Facebook, поділитися на YouTube або в будь-якій соціальній мережі. Також ми можемо просто завантажити його на комп'ютер, натиснувши на  Download.

Перевернуте відео буде завантажено на ваш комп'ютер. Даний спосіб дуже простий, не вимагає установки програмного забезпечення на ваш комп'ютер і все робиться швидко.

Перевернути відео за допомогою Windows Movie Maker

Даний спосіб вимагає установки програми на ваш комп'ютер, але дозволяє в майбутньому перевертати (повертати) відео файли не завантажуючи їх в інтернет.

З виходом Windows 7 Movie Maker перестала бути частиною стандартних встановлених програм, тепер потрібно завантажити інсталяційний пакет Windows Live і під час установки поставити галочку на кіностудія.

Після установки Movie Maker можна відкрити через "Пуск" => Всі програми => Кіностудія

У відкритому додатку movie maker натисніть "Додати відео і фотографії" => в вікні, знайдіть і відкрийте потрібне відео

Як повернути відео за допомогою Movie Maker

в movie maker повернути відео теж дуже просто: коли відео завантажитися - досить з правого боку вгорі натиснути на стрілку повороту в потрібну вам сторону ( Повернути вправо на 90 ° або  Повернути вліво на 90 ° ) і відео відразу повернеться

Як повернути відео за допомогою Movie Maker

тепер просто збережіть відео для потрібного вам пристрою, movie maker надає великий список варіантів збереження відео. Заходимо в "Файл" => Зберегти фільм => визначайтеся з дозволом відео і зберігайте

Як повернути відео за допомогою Movie Maker

Перевернути відео за допомогою Онлайн відеоконвертер WMV.

Даний інструмент онлайн, простий у використанні. Але якщо з його допомогою перевертаєш відео він також конвертує його в wmv формат. Якщо вас це не лякає - робіть все за інструкцією:

1. Зайдіть на сайт video.online-convert.com/ru/convert-to-wmv, біля "Завантажте відео, яке ви хочете конвертувати в WMV:" натисніть на "Вибрати файл"

2. У вікні, виберіть відео файл на вашому комп'ютері, який хочете перевернути і натисніть "Відкрити";

3. Біля  Rotate video  виберіть потрібний кут повороту, після чого натисніть "Перетворити файл".

Файл завантажиться на сервер, повернеться в потрібному напрямку і відразу ж завантажиться назад на ваш комп'ютер.

Перевернути відео за допомогою rotatevideo.org

Ще один сайт, який може повернути ваше відео. Відео потрібно завантажити на сайт, вибрати кут повороту і завантажити результат. Але є і мінус даного ресурсу: ви не можете завантажити файл більше 16Мб. З цього не багатьом даний ресурс буде корисний. Якщо у вас відеофайл розмірами менше 16Мб - заходить на сторінку rotatevideo.org => натискайте на "Виберіть файл" => знайдіть потрібний файл на вашому комп'ютері => виберіть кут повороту біля  Rotation Direction і натисніть Start.

Повернути відео за допомогою VlC media player

За допомогою багатофункціональної програми VlC media player можна не тільки дивитися відео, а й редагувати його:

1.Для початку завантажуємо і встановлюємо VlC media player;

Як повернути відео за допомогою VLC

2.Откройте програму => зайдіть в медіа => відкрити файл (теж саме можна зробити за допомогою клавіш Ctrl + O) => знайдіть потрібне відео і виберіть його

Як повернути відео за допомогою VLC

3. У рядку меню виберіть "Інструменти" => "Ефекти і фільтри"

Як повернути відео за допомогою VLC

3. Відкриваємо вкладку "Відеоефекти" => Геометрія => і поставте галочку в поле "поворот" і виберіть на скільки ви хочете повернути відео

Як повернути відео за допомогою VLC

Так просто повернути відео за допомогою програми VlC media player, тепер його потрібно зберегти. Для цього заходимо в Медіа => Конвертувати / зберегти => У першій вкладці «Додати» => знаходите і вибираєте відео, яке потрібно повернути (ще раз) => після чого внизу натискаємо конвертувати \ зберегти => натисніть зображення у вигляді викрутки і гайкового ключа => виберіть вкладку «відеокодек» => Фільтри => галочку біля Rotate video filter і натиснути «зберегти» => в самому низу біля поля «Адреса» натисніть «Огляд» і виберіть папку, куди ви хочете зберегти відео, також придумайте назву для нього => натисніть «Почати».

Даний спосіб не завжди спрацьовує, тому ми рекомендуємо використовувати попередні способи!

Ми розглянули різні способи як можна повернути відео, їх вам повинно вистачити! Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂