Як скинути і перереєструвати "Windows: цікаве" в Windows 10

"Windows: цікаве" опція показує різні зображення на екрані блокування. Якщо в параметрах системи для екрану блокування обраний фон "Windows: цікаве", а на самому екрані блокування постійно показується одне і теж зображення - спробуйте скинути і перереєструвати "Windows: цікаве". У сьогоднішній статті розглянемо як скинути і перереєструвати "Windows: цікаве", коли воно перестає працювати і застряє на одному і тому ж зображенні.

1. Зайдіть в меню "Пуск" і відкрийте "Параметри".

2. Натисніть на "Персоналізація" => з лівого боку виберіть "Екран блокування", з правого боку біля "Фон" виберіть "Фото" або "Слайд-шоу".

3. Відкрийте "Провідник", в адресний рядок вставте

% USERPROFILE% / AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy \ LocalState \ Assets 

і натисніть клавішу Enter.

4.  Виділіть і видаліть весь вміст (можна натиснути клавіші ctrl + a для виділення і del для видалення).

5.  Відкрийте "Провідник", в адресний рядок вставте

% USERPROFILE% / AppData \ Local \ Packages \ Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy \ Settings 

і натисніть клавішу Enter.

6. Виділіть і видаліть весь вміст (можна натиснути клавіші ctrl + a для виділення і del для видалення).

7. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку напишіть PowerShell, натисніть на знайденому результаті правою клавішею миші та виберіть "Запустити від імені адміністратора".

8. Введіть команду

& {$ Manifest = (Get-AppxPackage * ContentDeliveryManager *). InstallLocation + '\ AppxManifest.xml'; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $ manifest}

і натисніть клавішу Enter.

9. Перезавантажте комп'ютер, зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Персоналізація" => з лівого боку виберіть "Екран блокування" => з правого боку біля "Фон" виберіть "Windows: цікаве". Заблокуйте комп'ютер, щоб переконатися, що "Windows: цікаве" знову працює.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂