Як створювати рінгтони для телефону Android

Створення рингтонів для телефону широко розкрита тема, зараз є безліч ресурсів щоб створювати рінгтони онлайн, завантажувати готові, завантажувати на комп'ютер і з його допомогою створювати рінгтони, а також створювати їх на самому телефоні Android. І в сьогоднішній статті розглянемо кілька методів створення мелодій для вашого телефону, різними методами.

Найпростіший спосіб ввести в пошуковий рядок назва пісні, яку ви хочете бачити рінгтоном і дописати слово "рингтон". У результатах буде безліч готових обрізаних мелодій для дзвінка з даної пісні, їх залишається тільки завантажити. А що робити, якщо у вас є повна пісня в mp3 і потрібно з неї вибрати певну частину на дзвінок?

Перший спосіб: використання mp3cut

Можна не навантажувати комп'ютер зайвим програмним забезпеченням, а обрізати потрібну пісню і створити з неї рингтон з допомогою онлайн сервісу. Є різні онлайн ресурси для створення рингтонів, але ми будемо використовувати mp3cut. У ньому можна не тільки обрізати потрібну пісню, але і завантажити її потім в Google Диск, DropBox, Vk або створити посилання щоб завантажити файл.

Беремо пісню в форматі mp3 (хоча даний ресурс підтримує різні формати і можна вибрати інший), відкриваємо сайт //www.mp3cut.ru/ => вибираємо "Відкрити файл"

шукаємо потрібну пісню у вас на комп'ютері, вибираємо її і натискаємо "Відкрити"

Завантажиться смуга з піснею, зелений круг використовується для початку відтворення пісні, а сині повзунки - для вибору початку рінгтона і кінця. Пересуваємо сині повзунки туди де ви хочете чути початок і де повинен закінчуватися рингтон. Також зверху можна включити повзунки "Плавний початок" і "Плавне затухання". Внизу вибираєте формат в якому ви хочете зберегти рінгтон і натискаєте "Обрізати".

Мелодія для вашого Android пристрою готова! Виберіть "Зберегти" щоб завантажити файл на комп'ютер, або Google Drive щоб зберегти його в Google Диск, або виберіть Dropbox для збереження рінгтона в хмарному сховищі.

Другий спосіб: програма на комп'ютері для обрізки пісень і створення рингтонів.

Якщо з якихось причин вам зручніше робити рінгтони у себе на комп'ютері, а не на онлайн сайтах - пропонуємо встановити безкоштовну програму для цих цілей Audacity. За допомогою даної програми можна працювати відразу з декількома мелодіями, тобто відкрити кілька мелодій і з їх частин зробити один рингтон.

Завантажуємо і встановлюємо Audasity (не лякайтеся якщо сайт відкрився англійською, під час установки вам запропонує російську мову) => при першому запуску з'явиться інструкція для роботи з додатком, закривайте її і переходьте до створення рінгтона => в лівому верхньому кутку вибираємо "Файл" => Відкрити => в вікні, знайдіть і виберіть пісню з якої ви хочете зробити рингтон.

Audacity інструмент з безліччю різних функцій, ви можете не тільки обрізати пісню але і змінювати висоту тону, темп, видаляти сторонній шум, з декількох пісень і їх шматків складати одну, і т.д. Під час відтворення пісні, коли ви почуєте момент з якого хочете обрізати - поле поточна позиція (справа внизу) точно покаже де ви перебуваєте. Також вгорі у функціях є збільшувальне скло, щоб наблизити доріжку і вибрати початок рингтон точніше.

Коли ви прослухаєте пісню і визначитеся з часом початку рінгтона і його кінця - в поле "Початок виділення" введіть звідки починати відтворення, і в поле "Кінець" - де зупинити відтворення.

Повторно запустіть відтворення, якщо грає та частина яку ви хочете використовувати як рингтон - зайдіть в "Файл" і виберіть "Експорт виділеного аудіо"

У наступному вікні ви зможете вибрати куди зберегти рінгтон, в поле "Тип файл" виберіть "Файли MP3, придумайте назву для пісні, виберіть якість або залиште все за умовчанням. Натисніть" Зберегти "

Якщо ви перший раз експортуєте пісню в mp3 - перед вами з'явиться запит на додаток Lame, скачайте і встановіть його, після чого натисніть "ОК" і заново зайдіть в "Файл" => Експорт виділеного аудіо => файли mp3 і зберегти => ОК

Рінгтон готовий, можете закривати Audacity. Під час закриття програми у вас може запитати чи хочете ви зберегти зміни - якщо ви не хочете змінювати оригінал пісні, то натисніть "немає".

Третій спосіб: Ringtone Maker на телефоні

Якщо ми створюємо мелодії для телефону Android то чому б не зробити рингтон в самому телефоні? Є програми для Android дозволяють робити рингтони в самому телефоні, одне з них Ringtone Maker.

Просте додаток без зайвих функцій, скачайте його з Play Маркет (якщо у вашій країні маркет під санкціями - скористайтеся VPN, або скачайте додаток з іншого ресурсу). Відкрийте програму і воно знайде всю музику на вашому пристрої. Якщо натиснути на будь-яку пісню - вона почне відтворюється, щоб зробити з пісні рінгтон - натисніть на галочку поруч і виберіть "Змінити"

Тепер пересуваючи повзунки, або ввівши час початку і кінця - вибирайте собі уривок для рингтон. Після того як ви визначитеся з вибором і повзунки стоятимуть на початку рінгтона і в кінці - натисніть на дискетку.

З'явиться віконце "Зберегти як", придумайте назву і натисніть "Зберегти". У наступному віконці ви можете відразу поставити даний рингтон на контакт, або встановити його для всіх дзвінків за замовчуванням.

Дана утиліта не має великої кількості функцій для роботи з аудіо, а може вони і не потрібні щоб зробити звичайну мелодію для дзвінка ?.

Зробити мелодію для дзвінка на телефон Android простіше простого, і ми розглянули кілька способів з 1000 існуючих. Якщо ви знаєте способи простіше і краще - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂