Як змінити зображення на екрані блокування Windows 10

У Windows 10 при включенні і коли ви блокуєте комп'ютер з'являється заставка з довільним зображенням. Ви можете змінювати зображення показується на екрані блокування і в сьогоднішній статті ми розповімо як.

Раніше ми розглядали як відключити екран блокування і зробити вхід в Windows 10 автоматичний, також ми описували як знайти зображення, які показуються автоматично на екрані блокування. Сьогодні ж опишемо як встановити свої зображення на екрані блокування. У статті буде пару способів, які у вас не займуть багато часу 🙂

Зміна зображення фону екрану блокування в налаштуваннях

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.Виберіте "Персоналізація";

3. З лівого боку виберіть "Екран блокування", а з правого біля "Фон" ви можете вибрати три варіанти фонового зображення: Windows цікаве, Фото, Слайд-шоу.

  • Використання Windows цікаве в якості фону екрану блокування

Windows цікаве є у всіх виданнях Windows 10. Це функція, яка надає для вас керований потік інформації. Наприклад "Windows цікаве" буде показувати різні зображення (не з вашого комп'ютера, завантажені з інтернету), а ви можете позначати що з них вам подобається і що ні, тим самим навчаючи цю службу, щоб вона в майбутньому показувала більше зображень, які вам подобаються . Завантажені таким способом зображення ви можете знайти в папці  % LocalAppData% \ Packages \ Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy \ LocalState \ Assets  більш детально в інструкції.

Якщо ви хочете, щоб зображення на екран блокування завантажувалися з мережі інтернет і змінювалися автоматично - біля "Фон" виберіть "Windows цікаве" і закрийте настройки.

  • Використовувати фото в якості фону екрану блокування

Якщо у вас є якесь фото і ви хочете поставити його в якості фону екрану блокування на постійній основі - біля "Фон" виберіть "Фото", а також вимкніть функцію "Відображати забавні факти, жарти, підказки та іншу інформацію на екрані блокування" . Нижче вам пропонують вибрати фото з уже наявних (до речі вони знаходяться у вас на комп'ютері в папці C: \ Windows \ Web \ Screen). Щоб вибрати своє фото - натискаємо "Огляд"

знаходимо і вибираємо потрібне фото => натискаємо "Вибір картинки"

  • Слайд-шоу в якості фону екрану блокування

Також можна вибрати, щоб на екрані блокування по черзі показувалися фото (зображення) з якоїсь папки. Тобто наприклад у мене є папка з підбіркою кращих сімейних фото, я встановлюю слайд-шоу, і тоді все фото з цієї папки з'являються на екрані блокування по черзі змінюючи один одного.

Біля "Фон" вибираємо "Слайд-шоу" і натискаємо "Додавання папки"

Знаходимо папку з зображеннями, які ми хочемо поставити для почергового показу на екрані блокування, вибираємо її і натискаємо "Вибір цієї папки". Також відключіть функцію "Відображати забавні факти, жарти, підказки та іншу інформацію на екрані блокування".

Якщо в списку є папки з яких ви не хочете дивитися слайду-шоу на екрані блокування - натисніть на непотрібну папку => натискаємо лівою клавішею миші на кнопку, що з'явилася "Видалити"

На тому ж екрані нижче виберіть "Додаткові параметри слайд-шоу" і налаштуйте показ слайд-шоу за своїми уподобаннями. Коли виставите потрібні параметри - просто закрийте настройки.

Зміна зображення фону екрану блокування в додатку Фотографії

За замовчуванням, всі зображення в Windows 10 відкриваються через додаток "Фотографії". Відкрийте потрібне зображення => натисніть на три точки справа вгорі => виберіть "Встановити як" => Встановити на екран блокування.

Все, ми розглянули кілька способів змінити зображення на екрані блокування і їх повинно вам вистачити. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂