Як змінити частоту оновлення екрану в Windows 10

Частота оновлення екрану це кількість кадрів в секунду, яке може відображати ваш монітор. Використання більш високої частоти оновлення екрану дає більш чітку видимість, що призводить до зниження навантаження на очі. У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити частоту оновлення екрану в Windows 10.

Доступні частоти поновлення залежать від самого монітора, встановленого на нього драйвера і від обраного дозволу екрану.

1. Натисніть в порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші і виберіть "Параметри екрану" (або зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Система" => з лівого боку виберіть "Дисплей").

2. Якщо до вашого комп'ютера підключено кілька моніторів - в правій колонці виберіть спочатку той, частоту якого потрібно змінити. Якщо у вас тільки один монітор - в правій колонці натисніть на "Властивості графічного адаптера". Якщо версія Windows 10 у вас вище 17063-спочатку натисніть на "Додаткові параметри екрану" і в наступному вікні "Властивості відеоадаптера".

3. Перейдіть у вкладку "Монітор" і виберіть потрібне значення в "Частота оновлення екрану", після чого натисніть на "ОК".

4. Замість виконання третього пункту ви можете змінити частоту оновлення екрану разом з дозволом екрану. Для цього у вкладці "Адаптер" натисніть на "Список всіх режимів".

Виберіть відповідний вам режим і натисніть на "ОК". У наступному вікні у вас буде 15 секунд, щоб зберегти зміни налаштувань екрану або відмовитися і повернути все як було.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂