Нескінченний пошук оновлень Windows 7

Останнім часом дуже популярна проблема з пошуком оновлень в Windows 7. Вмикаєш пошук і він шукає довгий час без будь-яких результатів, хоч би помилку вже написав ... Загалом в сьогоднішній статті пару способів, щоб усунути проблему з довгим пошуком оновлень в Windows 7

Швидкий спосіб вирішити проблему з нескінченним пошуком оновлень Windows 7

Найшвидший спосіб усунути проблему - це завантажити пакет оновлень з іншого ресурсу і встановити їх, після чого всі наступні оновлення будуть встановлюватися через центр поновлення без помилок і вічного пошуку.

Оновлення від simpliks встановлював на десятках пристроїв і ніколи проблем не було, все потрібні оновлення встановлюються на систему без довгого пошуку і якихось помилок. Завантажити пакет оновлень можете за посиланням. Повірте, скачавши і запустивши цей пакет - проблем з оновленням Windows 7 у вас більше не буде! Сам пакет розміром близько 700Мб, але він містить всі доступні оновлення для системи Windows 7 на даний момент. Після завантаження та його запуску, він сканує систему на наявність встановлених оновлень, а потім ставить все ті яких немає. Під час установки бажано не вимикати комп'ютер !!!

Раніше ми розглядали інший накопичувальний пакет WSUS Offline Update, який також допоможе легко і швидко вирішити проблему з нескінченним пошуком оновлень в Windows 7,8 і 10.

Другий спосіб: перезапускаємо центр оновлень.

Якщо з якихось причин вам не хочеться завантажувати пакет оновлень і ви хочете довше гратися з настройками - читайте цей спосіб.

1.Через виконати або рядок пошуку введіть команду  services.msc  і натисніть Enter;

2.Откроются "Служби", в самому низу шукаємо і відкриваємо подвійним клацанням лівої кнопки миші "Центр оновлення Windows" і натискаємо "Зупинити";

3. Не закриваючи попереднє вікно (до нього повернемося трохи нижче) відкриваємо через провідник  C: \ Windows \ SoftwareDistribution  і видаляємо все її вміст!

4. Після видалення всього вмісту в папці - повертаєтеся в службу "Центр оновлення Windows", яку ви не закрили вище, і натискаємо "Запустити"

Спробуйте запустити пошук оновлень знову - пошук повинен знову працювати нормально.

Офіційна інструкція від Майкрософт усунення проблеми довгого пошуку оновлень в Windows 7

Зайдіть в "Пуск" => Всі програми => Windows Update => на лівій панелі виберіть "Налаштування параметрів" => біля "Важливі оновлення" виберіть "Чи не перевіряти наявність оновлень (не рекомендовано)" і натисніть "ОК" => перезавантажте комп'ютер.

Вам потрібно знати розрядність вашої Windows 7 (32 або 64-розрядна), якщо не знаєте - натисніть на "Комп'ютер" правою клавішею миші та виберіть "Властивості" => біля "Тип системи" побачите розрядність. Тепер скачайте два оновлення для вашої системи.

Для 64-розрядних версій Windows 7, скачайте ці поновлення:

  • KB3020369, квітень 2015 (64-розрядної версії)
  • KB3172605, липень 2016 (64-розрядної версії)

Для 32-розрядних версій Windows 7, скачайте ці поновлення:

  • KB3020369, квітень 2015 (32-розрядної версії)
  • KB3172605, липень 2016 (32-розрядної версії)

Спочатку встановіть KB3020369 оновлення, після установки першого запустіть установку KB3172605. Після установки обох оновлень перезавантажте комп'ютер => зайдіть в "Пуск" => Всі програми => Windows Update => на лівій панелі виберіть "Налаштування параметрів" => біля "Важливі оновлення" виберіть "інсталяція оновлень" => натисніть "ОК "=> почекайте хвилин 15 (по інструкції Майкрософт так потрібно 🙂 і натисніть" Пошук оновлень ". все, тепер має бути все нормально, без тривалих затримок.

Загалом даних способів усунути проблему вічного пошуку оновлень в Windows 7 - вам повинно вистачити. Напишіть нам якийсь спосіб для усунення проблеми вам допоміг! Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂