Відключити запит "Що слід зробити з завантаженим файлом" в Edge

За замовчуванням, якщо ви хочете завантажити якийсь файл в браузері Edge, при натисканні на "Завантажити" перед завантаженням файлу браузер запитує у вас "Що слід зробити з ..". За допомогою даного запиту ви можете: скасувати завантаження файлу, вибрати іншу папку для збереження, вибрати щоб файл відразу ж відкрився після завантаження. У сьогоднішній статті розглянемо як прибрати даний запит і зробити, щоб файли відразу ж завантажувалися, або якщо даний запит у вас відключений - як його включити знову.

   Відключити запит "Що зробити з завантаженим файлом" в параметрах Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge, натисніть лівою клавішею миші на три точки справа вгорі => в меню, виберіть "Параметри".

2. Опуститеся в списку трохи вниз і відкрийте "Переглянути доп.параметри".

3.  Біля "Питати мене про те, що робити з кожним завантаженим файлом" є перемикач, якщо натискати на нього лівою клавішею миші він буде переходити в положення "Вкл." або "Вимкнути.". Натисніть на перемикач лівою клавішею миші, щоб він став в положення "Вимкнути." і після цього закрийте параметри.

Тепер браузер Edge відразу ж буде завантажувати файли і після їх завантаження питати у вас, що з ними робити.

Відключити запит "Що зробити з завантаженим файлом" в редакторі реєстру

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  У лівій колонці перейдіть по шляху  Комп'ютер \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Classes \ Local Settings \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ AppContainer \ Storage \ microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe \ MicrosoftEdge \ Download. Коли в лівій колонці обраний розділ Download в правій колонці відкрийте параметр  EnableSavePrompt .  Щоб відключити запит при завантаженні файлу в поле "Значення" поставте  0 і натисніть "ОК".

Щоб включити запит знову, в поле "Значення" поставте  1 і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, зміни повинні набути чинності відразу ж. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂