Видалити "Надати доступ до" з контекстного меню в Windows 10

Коли ви натискаєте на будь-яку папку або файл правою клавішею миші - в контекстному меню є рядок "Надати доступ до", якщо ви її не використовуєте і вона вам не потрібна - її можна приховати. У сьогоднішній статті розглянемо як видалити з контекстного меню "Надати доступ до" в Windows 10.

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Shell Extensions \ Blocked. Якщо в розділі Shell Extensions немає розділу Blocked - натисніть на розділ Shell Extensions правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Розділ => назвіть його Blocked. Натисніть на розділ Blocked правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть його  {f81e9010-6ea4-11ce-a7ff-00aa003ca9f6}

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Якщо ви захочете повернути "Надати доступ до" в контекстне меню - видаліть в редакторі реєстру створений параметр {f81e9010-6ea4-11ce-a7ff-00aa003ca9f6}.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂