Видалити вкладку "Безпека" з Властивостей файлу в Windows

У цій статті розглянемо як видалити вкладку "Безпека" з властивостей файлу в Windows.

Видалити вкладку "Безпека" з властивостей файлу в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу. Якщо ви хочете видалити "Безпека" з властивостей файлу іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Провідник" => відкрийте параметр "Видалити вкладку" Безпека "".

3. Поставте крапку навпроти "Включено" та натисніть на "ОК". Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Видалити вкладку "Безпека" з властивостей файлу в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer => натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  NoSecurityTab

3. Відкрийте параметр  NoSecurityTab => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂