Додати в контекстне меню Завершення роботи Windows 10

Оновлення Windows 10 Fall Creators Update трохи змінило поведінку комп'ютера при завершенні роботи і перезавантаження комп'ютера. Тепер, якщо ви не закрили додатки і вибрали завершення роботи або перезавантаження комп'ютера - Windows при включенні знову завантажить ті додатки, які були відкриті до завершення роботи. Тобто, старе поведінка комп'ютера - ви натиснули завершення роботи (перезавантаження комп'ютера), додатки які були відкриті закриваються і комп'ютер вимикається, при наступному включенні потрібно відкривати додатки заново, а нова поведінка - ви вимкнули комп'ютер (або перезавантажили) і при включенні відразу ж відкриваються ті додатки, які були не закриті на момент завершення роботи.

Ви можете вимикати комп'ютер через меню Alt + F4, щоб додатки повторно не відкривалися, а можете додати деякі команди в контекстне меню, щоб можна було вимкнути або перезавантажити комп'ютер в будь-який момент, без повторного відкриття додатків. У сьогоднішній статті розглянемо як додати в контекстне меню завершення роботи і перезавантаження комп'ютера.

1. Скачайте архів Завершення роботи.

2. Розпакуйте викачаний архів і запустіть з нього файл. Даний файл додасть значення в реєстр для повного виключення комп'ютера і для повного перезавантаження. Якщо хочете, можете подивитися вміст файлу натиснувши на нього правою клавішею миші та вибравши "Змінити" (або відкрити за допомогою - блокнот).

3. Підтвердіть додавання значення до реєстру, натиснувши на "Так" в двох вікнах і в останньому на "ОК".

Тепер натиснувши в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші ви побачите меню "Завершення роботи". З його допомогою ви можете вимкнути або перезавантажити комп'ютер і при наступному його включенні не будуть відкриватися жодною програмою.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂