Як додати в контекстне меню Копіювати в папку і Перемістити в папку

У сьогоднішній статті розглянемо як додати в меню правої кнопки миші "Копіювати в папку" і "Перемістити в папку".

Якщо Вам потрібно скопіювати (перемістити) якийсь файл або папку в інше місце, ви можете натиснути на даний файл або папку правою клавішею миші, вибрати "Копіювати" => зайти в потрібну папку => натиснути правою кнопкою миші і вибрати "Вставити" . Але є й інший спосіб, додати в контекстне меню "Копіювати в папку" і "Перемістити в папку", після чого натискаючи на будь-який файл або папку правою клавішею миші ви зможете вибрати "Копіювати в папку" (Перемістити в папку) і у вікні, вибрати куди ви хочете скопіювати або перемістити папку.

1. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

2. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду  regedit  і натисніть Enter;

3. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_CLASSES_ROOT \ AllFilesystemObjects \ shellex \ ContextMenuHandlers  Натисніть на  ContextMenuHandlers   правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ".

4. Назвіть розділ  {C2FBB630-2971-11D1-A18C-00C04FD75D13} 

5. Повторіть 3 пункт, створіть розділ з ім'ям  {C2FBB631-2971-11D1-A18C-00C04FD75D13}

Навіть не закривши редактор реєстру і без перезавантаження комп'ютера, ви побачите в контекстному меню "Копіювати в папку" і "Додати в папку".

Редактор реєстру можна закривати, якщо ви захочете прибрати дані рядки з контекстного меню - просто видаліть створені розділи. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂