Як отримати віддалений доступ до файлів на вашому комп'ютері за допомогою OneDrive

Зазвичай щоб файли були доступні з будь-якого пристрою -їх спочатку потрібно синхронізувати з хмарним сховищем, тільки після цього ви зможете отримати до них доступ на будь-якому пристрої через інтернет. Але це зазвичай, а у хмарного сховища OneDrive є цікаве доповнення: якщо включений комп'ютер на якому у вас встановлений OneDrive і вам потрібні файли з нього, які не синхронізовані з хмарою, і якщо ви дуже далеко від вашого комп'ютера - ви можете за допомогою браузера на будь-якому іншому комп'ютері отримати доступ до файлів потрібного комп'ютера!

У Windows 10 OneDrive встановлений як стандартний додаток, в інших версіях Windows - його потрібно встановлювати. Після установки увійдіть в нього під своїм обліковим записом, активуйте режим віддаленого доступу і ви зможете з будь-якого комп'ютера через браузер, знаючи логін і пароль - отримати доступ до всіх файлів на комп'ютері.

Для тих хто боїться за безпеку своїх файлів: доступ до них можна отримати тільки знаючи логін і пароль, також можна включити двох етапну аутентифікацію. Тобто без логіна, пароля, вашої пошти і вашого телефону - ніхто не отримає доступ до даних на вашому комп'ютері! І ще, віддалено через браузер ви можете тільки завантажувати або відкривати файли, але редагувати або видаляти їх з комп'ютера не можна!

Як включити віддалене використання файлів в OneDrive

Функція віддаленого доступу до файлів в OneDrive відключена за замовчуванням. Щоб її включити - натисніть на OneDrive правою клавішею миші та виберіть "Параметри"

У вікні, перейдіть у вкладку "Параметри"

У вкладці "Параметри" поставте галочку в поле "Дозволити використання OneDrive для вилучення всіх моїх файлів" і натисніть "ОК"

Якщо у вас не один ПК з OneDrive - вам потрібно повторити ці дії на кожному з них.

Як отримати доступ до виділених файлів за допомогою OneDrive

Після включення функції віддаленого вилучення файлів - ви можете отримати доступ до них з будь-якого браузера і на будь-якому комп'ютері. Відкрийте сайт OneDrive і введіть адресу електронної пошти, який прив'язаний до хмарного сховища, і натисніть "Далі"

У наступному вікні введіть логін і пароль, і натисніть "Вхід"

Перед вами будуть папки з синхронізованими файлами, які зберігаються в хмарі.

Щоб побачити файли на віддаленому комп'ютері - зайдіть в три лінії справа вгорі і виберіть "Комп'ютери"

Відкриється ще одна вкладка зі списком віддалених комп'ютерів зліва, виберіть потрібний і побачите все папки на ньому. Тепер ви можете просто переміщатися по папках, відкриваючи їх подвійним клацанням ви зможете побачити в них файли.

Ви можете відкрити потрібний вам файл, або скачати - натиснувши на нього правою клавішею миші та вибравши "Завантажити". Таким же способом ви можете завантажити папку. Ще за допомогою правої кнопки миші ви можете додати потрібний файл в OneDrive.

Якщо у вас папка з зображеннями, можна відкрити перше і запустити слайд-шоу.

Ось і все, таким простим способом ви зможете користуватися файлами з вашого комп'ютера віддалено. Увімкніть функцію віддаленого вилучення файлів в OneDrive і у вас в руках буде дуже зручний інструмент. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂