Як додати інструмент Ножиці в контекстне меню Windows

Інструмент "Ножиці" в Windows дозволяє робити знімки різних областей екрану. У сьогоднішній статті розглянемо як додати "Ножиці" в контекстне меню Windows.

Вам потрібно додати кілька розділів і параметрів в редакторі реєстру, після чого натиснувши в будь-якому порожньому місці робочого столу правою клавішею миші, ви будете бачити "Ножиці" в контекстному меню. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ Background \ shell. Натисніть на розділ  shell  правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  SnippingTool

3. У розділі SnippingTool  відкрийте параметр (За замовчуванням)  => в поле "Значення" напишіть & Ножиці після чого натисніть "ОК".

Натисніть на розділ  SnippingTool  правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр  Icon => відкрийте створений параметр, в поле "Значення" введіть  SnippingTool.exe і натисніть "ОК".

Натисніть на розділ SnippingTool правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр   Position  => відкрийте створений параметр, в поле "Значення" введіть  Top  і натисніть "ОК".

4. Натисніть на розділ  SnippingTool  правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть його  command 

5. У розділі command відкрийте параметр  (За замовчуванням) => в поле "Значення" введіть  SnippingTool.exe і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, тепер натиснувши в порожньо місці робочого столу правою клавішею миші - ви побачите інструмент "Ножиці" в контекстному меню. Якщо ви захочете видалити його з контекстного меню - виконайте перший і другий пункт з інструкції, але замість створення нового розділу натисніть на SnippingTool правою клавішею миші та виберіть "Видалити".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂