Відключити ефект акрилового розмиття на екрані входу в систему Windows 10

Починаючи з збірки 18237 в Windows 10 додали на екран входу ефект акрилового розмиття. Сьогодні ми розглянемо як відключити ефект акрилового розмиття на екрані входу в систему Windows 10.

Відключити ефект акрилового розмиття на екрані входу в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Вхід в систему" => відкрийте "Показувати чистий екран входу в систему".

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Закрийте редактор локальної групової політики.

Відключити ефект акрилового розмиття на екрані входу в редакторі реєстру

Даний спосіб працює у всіх виданнях Windows 10. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System => натисніть на розділ System правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  DisableAcrylicBackgroundOnLogon

3. Відкрийте параметр DisableAcrylicBackgroundOnLogon,  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂