Як встановити тему в Windows 10

З новим великим оновленням в Windows 10 додали можливість встановлювати безкоштовно теми з Магазину. За допомогою даної функції можна легко налаштувати фон робочого столу, кольору і звуки системи. У сьогоднішній статті ми розглянемо як встановити нову тему, як її змінити, видалити, і т.д.

Як встановити нову тему робочого столу

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Персоналізація".

3. У лівій колонці виберіть "Теми", з правого боку ви зможете вибрати одну з поставлених питань або встановити нову з магазину, натиснувши лівою клавішею миші на "Інші теми в Магазині".

4.  Відкриється вікно з безліччю різних тем, натисніть лівою клавішею миші на вподобану.

5. Відкриється опис дане теми, в ньому ви побачите знімки екрану і якщо вирішите її встановити - натисніть лівою клавішею на "Отримати".

6. Після того як тема буде завантажена і встановлена виберіть "Запустити".

7. Тема з'явиться в списку встановлених, виберіть її натиснувши на неї лівою кнопкою миші. Комп'ютер поміняє кольору всіх вікон, зображення робочого столу, звуки і т.д.

Як налаштувати тему робочого столу

Теми включають в себе кілька зображень робочого столу, набір звуків, набір курсорів миші, кольору. Всі ці елементи теми ви можете змінити, просто вибравши потрібний пункт з меню і налаштувавши все під себе.

Виберіть з лівого боку "Фон", за замовчуванням зображення показуються по черзі, в пункті "Фон" вибрано "Слайд-шоу". Ви ж можете вибрати одне фото на постійній основі, змінивши "Фон" на "Фото" і вибравши потрібний на комп'ютері. Також в цьому вікні ви можете: змінити папку з зображеннями для показу слайд-шоу, виставити час показу одного зображення, за допомогою перемикача зробити показ у випадковому порядку, дозволити слайд-шоу від батарей і вибрати положення зображень.

Вибравши в лівому меню "Колір" ви можете налаштувати кольору: для панелі завдань, меню "Пуск", і інших елементів інтерфейсу.

З лівого боку зайдіть в "Теми", виберіть "Звуки" і зможете змінити "Звукову схему", яка змінюється при виборі нової теми. Виберіть вподобану звукову схему, або відключіть звуки, вибравши "Без звуку" в поле "Звукова схема" і натиснувши "ОК".

З лівого боку зайшовши в "Теми" ви зможете змінити налаштування курсора миші, вибравши пункт "Курсор миші".

Перейдіть у вкладку "Покажчики" і в полі "Схема" виберіть ту, яка вам більше сподобається.

 Якщо ви хоч щось змінили в настройках теми, її потрібно зберегти на майбутнє, для цього в лівій колонці виберіть "Теми" і в правій натисніть на "Зберегти тему". Напишіть нову назву для теми і натисніть "Зберегти".

Як видалити встановлену тему

Ви не можете видалити теми, які йдуть з системою за замовчуванням, можна видаляти тільки ті, які ви самі створили або завантажили. Для цього треба зайти в меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація => з лівого боку виберіть "Теми", в правій колонці знайдіть тему, яку хочете видалити => натисніть на неї правою клавішею миші та виберіть "Видалити". Якщо ви хочете видалити активну тему, то спочатку виберіть для використання іншу, і тільки після цього натискайте на цю правою клавішею і вибирайте "Видалити".

Як зберегти тему і поділитися нею

Щоб поділитися темою, яку ви налаштували і зараз використовуєте - зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація => з лівого боку виберіть "Теми", в правій колонці знайдіть тему, якої ви хочете поділитися => натисніть на неї правою клавішею миші і виберіть "Зберегти тему для загального доступу". Якщо ви натиснете на неактивну тему правою клавішею - ви можете її тільки видалити, з цього для початку потрібно вибрати її основний і тільки після цього, натиснувши на неї правою клавішею, зможете поділитися нею.

У цьому вікні придумайте назву для теми, якій хочете поділитися, виберіть місце для збереження і натисніть "Зберегти".

Надішліть збережений файл, тому з ким ви хочете поділитися темою, нехай він відкриє її подвійним клацанням лівої кнопки миші, після чого вона з'явиться в встановлених темах на його комп'ютері.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂