Як додати або видалити швидкі дії в центрі повідомлень Windows 10

В "Центрі повідомлень" Windows 10 є різні швидкі дії, що дозволяють швидко включити або відключити режим в літаку, нічне світло, режим планшета, змінити яскравість, включити або відключити Wi-Fi і т.д. Коли ви відкриваєте "Центр повідомлень" ви бачите чотири швидких дій, ще ви можете натиснути на "Розгорнути", щоб побачити більше швидких дій. У сьогоднішній статті розглянемо як додати або видалити швидкі дії в центрі повідомлень Windows 10.

1. Зайдіть в меню "Пуск" і виберіть "Параметри" (також ви можете натиснути клавіші Win + I).

2. Відкрийте "Система".

3.  З лівого боку виберіть "Відомості та дії", з правого боку ви побачите "Швидкі дії" у вигляді плиток, верхній ряд - це те, що відображається, що в згорнутому, що в розгорнутому вигляді. У цьому вікні ви можете перетягувати швидкі дії, змінюючи їх розташування - натисніть на будь-який швидке дію лівою клавішею миші і не відпускаючи клавішу тягніть мишу в потрібному напрямку, коли дія буде там де ви хочете - відпустіть ліву клавішу.

4. Щоб відключити непотрібні швидкі дії і включити потрібні - натисніть на "Додати закладку. \ Видалити швидкі дії".

5. Навпроти кожного дії є перемикач, щоб плитка з цією функцією була в "Центрі повідомлень" перемикач повинен бути в положенні "Вкл.", І відповідно, щоб плитки з цією функцією не було в "Центрі повідомлень" - перемикач повинен бути в положенні "Вимкнути.". Натискайте лівою клавішею миші на перемикач напроти потрібного швидкої дії, щоб він став в положення "Вимкнути." або "Вкл.".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂