" /> " /> " />

Як видалити старі зображення користувача в Windows 10

" />

У Windows 10 можна різними способами змінити зображення облікового запису. Якщо ви міняли зображення користувача більше ніж один раз - зайшовши в меню "Пуск" => Параметри => Облікові записи => і вибравши з лівого боку "Ваші дані", з правого боку ви побачите старі зображення. В налаштуваннях облікового запису ви не можете скопіювати або видалити старі зображення, за то можете знову вибрати одне з них в якості основного зображення. У сьогоднішній статті розглянемо де знаходяться старі зображення вашого профілю і як їх видалити.

Всі зображення облікового запису зберігаються в папці C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ AccountPictures. Найшвидший спосіб відкриття даної папки - відкрийте "Провідник" => в адресний рядок вставте  % appdata% \ Microsoft \ Windows \ AccountPictures  і натисніть клавішу Enter. Інший спосіб - відкривати всі папки по черзі, але перед цим потрібно включити відображення прихованих файлів і папок.

Перед вами відкриється папка з усіма зображеннями профілю, ви можете їх скопіювати в будь-яке місце або видалити. Видалення їх з папки також видалить їх з налаштувань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂