Як відключити автозаповнення в адресному рядку провідника і в меню "Виконати"

Все, що ви вводите в адресний рядок провідника або в меню "Виконати" - зберігається і пропонується вам наступного разу, коли ви починаєте щось вводити. Тобто, якщо я зараз введу в адресний рядок провідника C: \ Windows \ System32 \ і натисну клавішу Enter, то наступного разу, коли я в адресний рядок введу C: то побачу в запропонованих варіантах C: \ Windows \ System32 \. У цій статті розглянемо як різними способами відключити автозаповнення в адресному рядку провідника і в меню "Виконати" в Windows 7, 8 і 10.

Відключити автозаповнення у властивостях інтернету

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  inetcpl.cpl і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть у вкладку "Зміст" => навпроти "Заповнити форму" натисніть на "Параметри".

3. Приберіть прапорець біля "Адресної рядки" і натисніть на "ОК" в наступних двох вікнах.

Відключити автозаповнення в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ => в розділі Explorer зайдіть в розділ AutoComplete, якщо його немає-натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ AutoComplete

3. Натисніть на розділ  AutoComplete правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр AutoSuggest

3. Відкрийте параметр  AutoSuggest => в поле "Значення" введіть  no і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру і провідник (якщо він у вас відкритий).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂