Як створити ярлик дати і часу в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо як створити ярлик дати і часу в Windows 10, щоб швидко потрапляти в настройки і змінювати час або дату на потрібні.

Ми раніше описували способи змінити дату і час в Windows 10. В одному коментарі попросили описати як можна винести на робочий стіл значок для зміни дати і часу, далі ми опишемо потрібні дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші в порожньому місці робочого столу, виберіть "Створити" => "Ярлик".

2. Дату і час можна змінити в параметрах системи і в панелі управління, ви також можете створити ярлик для налаштувань в параметрах або в панелі управління. Щоб створити ярлик для налаштувань дати і часу в панелі управління - введіть в поле "Вкажіть розташування об'єкта" % windir% \ System32 \ rundll32.exe shell32.dll, Control_RunDLL timedate.cpl ,, 0  і натисніть на "Далі".

Щоб створити ярлик для налаштувань дати і часу в параметрах системи - введіть в поле "Вкажіть розташування об'єкта" % windir% \ explorer.exe ms-settings: dateandtime і натисніть на "Далі".

3. Введіть ім'я для ярлика і натисніть "Готово".

4. На створений ярлик натисніть правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

5. Натисніть на "Змінити значок".

6. У полі "Шукати значки в наступному файлі" введіть  % SystemRoot% \ system32 \ timedate.cpl і натисніть клавішу Enter. Виберіть значок виділений синім кольором і натисніть на "ОК". У наступному вікні також натисніть на "ОК".

Ярлик створений і відкриваючи його ви будете потрапляти в налаштування дати і часу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂