Як збільшити диск C в Windows 7, 8 і 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як збільшити диск С , або будь-який інший диск за рахунок інших дисків, не втрачаючи дані на них. Простіше кажучи - якщо у вас на диску С 20 Гб, а на диску D 480Гб і з них 400 вільно, то можна збільшити диск С за рахунок диска D і всі дані на обох дисках будуть цілі. У сьогоднішній статті ми не будемо створювати завантажувальні флешки, а підемо шляхом найменшого опір, зробимо все в кілька кліків за допомогою програми.

Можна збільшити обсяг диска стандартним способом, але там є свої недоліки і найголовніший - втрата даних на одному з дисків. А тут дані не втрачаються, не потрібно створювати завантажувальні флешки і можна розширювати і зменшувати будь-диск !!!

Як я вже говорив будемо збільшувати обсяг диска найпростішим способом, ну принаймні ще простіше я поки не зустрічав і якщо хто знає простіше - пишіть коментарі 🙂

Встановити EaseUS Partition Master

1.  Скачайте програму EaseUS Partition Master. Безкоштовної версії вистачить для роботи з дисками, з цього вибираємо Partition Master Free і натискаємо "Free Download".

2. Введіть будь-яку свою електронну пошту і натисніть на "Try Partition Master Free".

3 . У наступному вікні під "Free" натисніть на "Download".

4. Якщо вам напише "Неможливо безпечно завантажити файл" emp_free ... "натисніть на" Зберегти ".

5.  Відкрийте скачаний файл => натисніть на "Install".

6 .  Натисніть на "Install Free".

7. Натисніть на "Start Now".

8 . Натисніть на "Later".

Стиснути диск за допомогою EaseUS Partition Master

    Щоб збільшити обсяг диска С - для початку потрібно стиснути якийсь із дисків, і потім вже за рахунок звільненого простору почати збільшення диска С (або будь-якого іншого диска).

1. Відкрийте програму "EaseUS Partition Master".

2.  У моєму прикладі ми збільшимо диск С за рахунок диска D, завдяки чому для початку натискаємо на диск D правою кнопкою миші і виберіть Resize \ Move

3. Натисніть на бігунок спереду лівою кнопкою миші і не відпускаючи кнопку тягніть вперед, віднімаючи тим самим вільне місце від даного диска. Або пропишіть в поле Unallocated Spase Before обсяг який ви хочете відняти від диска D для розширення диска С, і натисніть на "ОК". Даними діями ви стискаєте диск, зменшуєте його в обсязі і тим самим звільняєте незайняте простір, щоб за рахунок нього збільшити інший диск.

Збільшити диск за допомогою EaseUS Partition Master

Після третього пункту у вас з'явилося вільне місце перед диском С, використовуйте його для розширення диска. Натисніть на диск С правою кнопкою миші і виберіть "Resize \ Move", перетягніть бігунок в самий правий край і натисніть на "ОК".

Тепер дивимося на розмітку диска, і якщо ви все поділили правильно і все вас влаштовує - натисніть на "Execute ... Operations".

Натисніть на "Apply".

Якщо ви розширюєте диск С, вам запропонує перезавантажити комп'ютер. Під час роботи програми не можна примусово вимикати комп'ютер, дочекайтеся закінчення дій! Після перезавантаження програма збільшить диск С за рахунок диска D, дана дія може зайняти близько години, а то й більше.

Якщо щось не зрозуміло, чи ви знаєте способи простіше - пишіть в коментарях. На сьогодні все! Удачі вам 🙂