Як змінити колір фону біля кнопок в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як змінити колір фону біля кнопок в Windows 10.

Колір фону біля кнопок зміниться не в усіх вікнах і додатках. Заданий вами колір фону біля кнопок буде застосовуватися тільки до вашої поточної теми, якщо ви зміните свою тему, вона також змінить колір фону біля кнопок на той, який встановлений для обраної теми.

1. Відкрийте Paint: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть mspaint.exe і натисніть Enter.

2. Натисніть на "Зміна кольорів".

2. Виберіть колір, який хочете використовувати для фону біля кнопок => запам'ятайте значення з полів: червоний, зелений, синій.

3. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

4. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Colors  => в розділі Colors відкрийте параметр HilightText => в поле "Значення" введіть значення кольору, які ви запам'ятали в Paint => наприклад значення червоного у мене 128, значення зеленого 255 і синього 128, мені потрібно в поле "значення ввести" 128 255 128 і натиснути на "ОК" (між значеннями ставте пробіл).

5. Вийдіть з системи і зайдіть в неї знову, або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂