Wordpress в Internet Explorer проблема відображення.

Один добрий чоловік ткнув мене носом, що мій сайт в Internet Explorer відображається з помилками. А якщо точніше, то при відкритті головної сторінки - все картинки зрушені, текст не на місці, а при відкритті поста все в нормі. Причина помилки, на скільки я зрозумів - старі версії Internet Explorer не підтримують Html5. Як правильно оптимізувати сайт, і що потрібно правити в файлах - я особливо не знаю. З цього почав гуглити: перше рішення, яке здалося мені тлумачним і все відгукувалися про нього дуже захоплено - це додати рядок в заголовок сайту:

1. Вносимо зміни в заголовок сайту:

  • під адміністратором заходимо в "Зовнішній вигляд" => "Редактор"

WordPress в Internet Explorer

  •  по правій стороні шукаємо "Тема (Header.php)" => відкриваємо його

WordPress в Internet Explorer

  •  після слова head в тексті десь будуть починатися meta, там потрібно вставити рядок
  • після чого натиснути "Оновити файл"

WordPress в Internet Explorer

Після даних дій говорять, що все буде працювати ..., не знаю, може не там ставлю даний рядок, хоча тикав її в різні частини і нічого :(. Багато хто говорить, що їм допомогло, але я ж везучий, у мене все так щоб запам'ятати ... Загалом далі пішов шукати по форумах, люди відписують таким же людям - "підручник html в допомогу" і т.д., у вас неправильні настройки сторінки. Простіше кажучи-кругом багато розумних слів, але рішень немає. .. Дуже на нашу, коли до тебе звертаються за допомогою - послати кудись ..., проявити свої високі знання відповіддю ні про що ..., у нас так у всьому ...

Просте рішення: зайшов в плагіни і за назвою Internet Explorer знайшов купу плагінів, більшість з них пропонувало сповіщати тих хто зайшов на сайт "У вас стара версія браузера - поновіть його", але це не вихід ... Один з полігонів підійшов, поки все працює, а там видно буде:

2.  Ставимо плагін  IE Enhancer and Modernizer Surf Experience 

  • Заходимо в "Додатки" => "Додати новий", через пошук шукаємо плагін  IE Enhancer and Modernizer Surf Experience 

WordPress в Internet Explorer

  •  натискаємо "Встановити" і активуємо його.

Так, багато хто скаже, що установка плагінів на сайт - гальмує його роботу і т.д., але іншого виходу на даний момент я не знайшов, і якщо у вас є рішення по краще - буду радий побачити його в коментарі. А так - після активації даного плагіна, Internet Explorer завантажив в нормальному вигляді мою стартову сторінку :). Буду радий якщо і вам допоможе! Удачі вам!