Як скинути лічильник скріншотів в Windows 10

Раніше ми розглядали різні способи створення скріншотів в Windows 10. Найпростіший з них - натиснути разом клавіші Win + PrtSc, після натискання клавіш робиться знімок всього екрану і зберігається в папці C: \ Users \ ім'я користувача \ Pictures \ Screenshots. Кожен скріншот зберігається з назвою "Знімок екрану (1)"; "Знімок екрану (2)" і т.д. Остання цифра в назві файлу завжди вища за попередню, і навіть якщо ви видалите всі зображення з папки, то наступний зроблений скріншот все одно буде з цифрою продовжує попередні. У сьогоднішній статті розглянемо як скинути лічильник скріншотів в Windows 10.

Потрібно в редакторі реєстру змінити значення одного параметра, перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer. У розділі Explorer відкрийте параметр  ScreenshotIndex , виберіть з правого боку "Десяткова" і змініть "Значення" на  1 , натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, зміни вступлять в силу відразу ж. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂